Zobacz pojedynczy post
Stare 14-10-12, 16:12   #24
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie =)

Wy zainstalujcie sobie jakąś single rpg i róbcie doskonałe postacie.
A na necie są kody na niesmiertelność itd.

Do rzeczy.
Każdy kto już tutaj gra troche dłużej i interesuje się grą zauważył ,że gra jest niedopracowana od początku.
Dorzucacie propozycje (esencje , bandaże itd. ) ,a wystarczy się zalogować trochę pograć i od razu można zauważyć ,że ten Altaron to taki mix.
Bo to czary nie pasują , leczenie , ataki itd.
Myślę że jeżeli chcemy pomóc zmienić tą grę na lepsze to zacznijmy ja doskonalić , naprawiać błedy poprzednich aktualizacji itd. a nie dorzucać do tego kotła bo jeszcze bardziej się wszystko pomiesza i będzie tylko gorzej.
(Chyba czaicie co mam na myśli ? Balans postaci , stworow, loota itd.)
Trzeba najpierw naprawić kocioł ,zanim zaczniemy w nim gotować.

Tutaj błąd z leczeniem tak ?
Hm wiec niech zwiekszą , rycerze bedą lepiej się leczyć. :)
Ja Mag Nekromanta też mógłbym o coś poprosić ,aby bardziej kozacko mi się expilo.
Zwiadowca też pewnie by lepiej chciał :)

Wszystkim coś ulepszyć , ustabilizujemy balans ,a nasze postacie będa kozackie. Wy tak myślicie, a chyba nie o to chodzi aby co aktualizacje mieć lepsza postać.
Idziecie w kierunku dążenia do samodzielności ,solowego expienia.

A ja myślę ,że powinnismy jak 3 bohaterów (Mag,Zwiadowca i Rycerz) usiaść w gospodzie wypić piwo i się zaprzyjaźnić.
I jeżeli nawiążemy współprace wszystko będzie łatwiejsze.

Razem uzgodnimy co u kogo trzeba zmienić ,administracja może nas wysłucha i będzie prawdziwy balans.
Bo uważam ,że rycerz nie potrzebuje lepszego leczenia (weź maga to cie uleczy za 1800), Magowie nie potrzebuja lepszych mikstur many ,bo jak rycerz będzie pilnował bestie to damy rade z tymi co mamy.

Juju.
Legolas jest nieaktywny