Zobacz pojedynczy post
Stare 07-02-14, 20:13   #5
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

już odpowiadam:

1.przynależność do rasy nie oznacza że nie można postępować według własnych racji powiedzmy że jesteś porzuconym elfem bądź krasnoludem na archipelagu a dalej idzie już swoim torem w końcu t siły koalicji.

2.bez tarczy można brać większe zamachnięcia + balans ciężarem.

3.Lżejszy znaczy lekki a jeżeli chodzi o podział to do niektórych mieczy(z dolnej półki) można dopisać(ta broń jest na tyle lekka że swobodnie mogę używać obu naraz).czemu z dolnej półki bo dmg byłby co 1sec czyli szybszy niż normalnie.

4. biorę kilof łupie żyłę jakiegoś metalu(zręczność)(bądź zdobywam). następnie przetapiam w piecu(zręczność) następnie potrzebowałbym szkicu/planu miecza który mam zrobić( kupowało by się te słabsze a mocniejsze wypadły by potworków bądź z zadań) i tak jak w alchemii tylko z użyciem kowadła podchodzimy i mając wszystkie rzeczy zapisane w planie miecza wykuwamy mieczyk( tu niemam pomysłu na umiejętność gdyż wszystkie są zaklepane)

a krócej żyła+kilof=ruda, ruda+piec=sztabka sztabka i składniki+ kowadło= mieczyk

5.stworzyć każdy czar osobno i polegało by to na podmianie typu:

O bob dobrze cię widzieć, więc mówisz że chciałbyś usprawnić swoją magie tak?(i tu są dwa wyjścia) 1. Nie nie musisz jeszcze nad sobą popracować wróć gdy będziesz miał więcej doświadczenia 2.Czuje od ciepie bijącą moc magiczną,tak jesteś już gotów aby poznać bardziej zaawansowane sztuki magiczne powiedz mi jaki czar chciałbyś usprawnić,aha pela aluk hmm no tak istnieje mocniejszy odpowiednik czy chcesz go poznać ale od razu mówię że to bedzie kosztować 99999999999 talarów .

a przy wyborze między obszarówką a mocniejszym pojedynczym czarem było by dodatkowe pytanie i kosztorys. i dostajemy książkę jak w alchemi klikamy i czary się podmieniają.

9.tak ale jeżeli by wprowadzić pomysły 2,3 to broń 1h miała by więcej możliwości i wtedy broń 2h zostaje w tyle.
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem