Zobacz pojedynczy post
Stare 04-08-18, 14:02   #52
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Pamiętajmy też, że większość jak nie wszyscy ma już postacie na serwerze i mogą łatwo wkroczyć do rozgrywki - szczególnie na nowych terenach, które będą dość wymagające.
1. Większość posprzedawała expa na war modzie, nawet jakby chcieli, to musieliby zaczynać od 0 - mało zachęcające vs 250 lvle, prawda?
Cytat:
No to aha.
Czyli:
Jak Selbo robi po swojemu - źle.
Jak Selbo pyta się co zmienić - źle.
Jak Selbo nic nie mówi - też żle.
2. Ty wszystko robisz po swojemu, to, że pytasz graczy, gracze ci odpowiadają, nic nie zmienia w rozgrywce.
Cytat:
Odpalenie nowego serwera jest możliwe - owszem, tylko spójrzmy na to trzeźwo miast hura-optymizmem i w dłuższej perspektywie:
- kolejny serwer powoduje, że i tak mała ilość graczy jaką mamy dzieli się automatycznie na dwoje co wpływa negatywnie na rozgrywkę,
- po kilku miesiącach, gdy kurz i wrzawa po starcie opada a ilość graczy się zmniejsza miast jednego serwera gdzie jest jako-taka ilość graczy zostają mi najprawdopodobniej dwa niemalże puste serwery,
- niewątpliwym plusem jest na pewno to, że nowy serwer i start od zera jest zachęcający dla nowych graczy jak i zapewne "obu stron walczących" - pytanie czy zainteresowanie tą kwestią będzie odpowiednio duże. Pamiętajmy też, że większość jak nie wszyscy ma już postacie na serwerze i mogą łatwo wkroczyć do rozgrywki - szczególnie na nowych terenach, które będą dość wymagające.
3. Tak jak piszesz, rozwiązanie jest i tak tylko tymczasowe, ale tak prosperują dzisiejsze otsy.
Cytat:
więc jeśli teraz coś Wam przychodzi do głowy - napiszcie a to sprawdzę i przemyślę
4. Pomysłów jest multum, do wprowadzenia na już, tylko pisanie pomysłu ze świadomością, że wprowadzony zostanie w tym "wielkim" updacie w "grudniu" no jest takie sobie.
Cytat:
Jeśli chodzi o war-mode - myślę, że po prostu wprowadzi się ograniczenie na zasadzie "gracz x może zdobyć doświadczenie z gracz y maksymalnie 2 razy dziennie" i tyle. Nie chcę wprowadzać żadnej ingerencji administracji w wojny - dobrze wiemy jak lubicie mnie osądzać o stronniczość.
5. Nic to nie zmieni poza tym, że przekazywanie expa będzie trwać dłużej. Tydzień zamiast 1 dnia, dodatkowa irytacja.
Cytat:
Myślisz, że możesz czuć się bezpiecznie nawet gdy atakuje Cię jedna hydra? No cóż... Powodzenia. Lepiej licz na swojego rycerza i umiejętności!
6. Tak, może czuć się bezpiecznie. Według tego, co było na teście, dmg w maga z płytowym setem zwiększył się niezauważalnie niż jest obecnie
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem