Temat: [pvp] Ale bym
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-02-20, 11:18   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie Ale bym

ponapierdzielał w altaronsy zwiadowcom

Jak tam ten grudniowy update będzie czy nie będzie?

Goł jakaś solidna reklama, myślę że niektórzy gracze by się do niej dorzucili, sam bym z chęcią się dorzucił.

Dobrze byłoby jakby konta mogłyby być zasiadane/sprzedawane to zawsze będzie jakiś ukłon w strone graczy. którzy nie mają dużo czasu ale mają pieniądze. W przeciwieństwie do tibii to nie jest okradanie twórców altaronuw bo sam altaron jest kopią tibii. Nie widzę w tym nic złego, a plusy się znajdą.

Tak m.in funkcjonował Taern do czasu aż im stukło 500 tyś. zarejestrowanych graczy, potem z tego zrezygnowali.

Goł przetłumaczony klient, sam mogę poświęćić na to trochę czasu, miałem pjontke z angola w technikum ok

Do sms shopu można by wprowadzić jakieś talary, zwoje, materiały do ulepszeń w kostce, jakieś przedmioty, żeby altaron zarabiał na grafiki i najważniejsze, żeby zarabiał sam na siebie.

Teraz jest na to dobry czas bo w Tibii dzieją się ivul rzeczy, w ostatnie 3tyg odpłynelo z niej 20% graczy.

Myślę, że każdy się ze mną zgodzi, że gdyby w altaronach było średnio 200 online osób, to byśmy w altarony grali ile sił w komputerze ni

Co do resetów to jestem na nie. Nie potrzebne były resety 2 jak i 3 edycji, szczególnie drugiej na której grało się najlepiej moim zdaniem. Teraz większość z nas nie ma do czego wracać, a nawet jeśli ma, to ze względu na to co się odpierpaliło na tym C-Pvp nie chcę nawet logować do tej gry.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 20-02-20 o 00:07
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem