Temat: 15 minut kick
Zobacz pojedynczy post
Stare 24-08-18, 12:11   #7
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Ta i potem oba teamy walczace beda swoje h-lvle zostawiac zalogowane przez cala noc czy dzien i cholera wie potem czy osoba zalogowana jest full afk czy cos robi/jest przy pc wspanialy pomysl rodem z non-pvp juz na 4 edycji wystarczylo ze przebiegalem na renegaty zeby wylogowac 2 osoby na fanatykach i team hunt na mysmeniach szelobie a na medivi spectrum 1 brazol logowal 10 postaci i stal nimi na piramidzie zeby swoja bezpiecznie expic


gwander z tego co mi sie wydaje zostawial postac zalogowana w domku chyba na taskerze zeby byla tylko zalogowana i tak samo wracal do kompa i mogl szybko kogos zrashowac bo nie bylo informacji gwander zalogowal ;-)


A jeszcze dobre jest to ze zmiany wprowadzane sa pod graczy ktorych rozgrywka polega na staniu w depo caly dzien az server zdechnie mysle ze z takimi zmianami altaron nie wytrzyma do grudniowego update proponuje moze jeszcze dodac w depo automaty ze schladzanymi napojami albo wybudowac piwnice w depo a w niej salon gier
Ostrzegam Cię ostatni raz. Próbę zdyskredytowania innych graczy traktuję poważnie a Twój ironiczny ton nikogo nie rusza. Mam swój rozum i potrafię porządkować hierarchię ważności postów zależnie od tego kto i w jaki sposób to pisze bez Twojej wątpliwej jakości pomocy. Liczą się argumenty, nic ponadto.

Pomysł wstępnie mi się podoba, niemniej Gofer może mieć rację i to gdzieś da się wykorzystać? mc u nas jest zabronione i karane, niemniej może ktoś poda realny przykład wykorzystania tego w złym celu?
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 24-08-18 o 12:18
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem