Zobacz pojedynczy post
Stare 30-04-14, 06:53   #1
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie Status Szlachecki dla wszystkich!

Wiem, wiem, tytuł kontrowersyjny.
Jednak nie w tym rzecz aby dać go wszystkim za darmo, więc proszę czytać do końca.
Jestem niedzielnym graczem Altaronu, moja przygoda z nim trwa już prawie tyle samo co istnieje, jednak życie nie pozwala mi spędzać tutaj za wiele czasu. Czasami zdarza się, że nie loguję się tydzień, a jak już się pojawię to na 1-2 godziny. Myślę, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji i jest wielu takich niedzielnych graczy, którzy logują się raz na kilka dni żeby się rozluźnić przy grze.
Teraz do sedna. A co jeżeli taka osoba jak między innymi ja chce zakupić Status Szlachecki? Najmniej stratna opcja w tym momencie to kupić Status na 3 dni, ale z mojego punktu widzenia to za dużo (nie chodzi o pieniądze, ale ilość czasu jaką zdołam wykorzystać).
Przykład:
W niedziele mam 2 godziny na grę, loguję się i stwierdzam, że gra bez Statusu już mi nie wystarcza i robi się zbyt nudna, aktywuję Status Szlachecki na 3 dni (wcześniej zakupiony), mam 2 godziny na świetną zabawę, nowe czasy, nowe miejsca, druga promocja, super! Jednak nadchodzi czas wylogowania się. Następny raz pojawiam się w grze w czwartek (znalazłem godzinkę czy dwie żeby zdobyć kolejny poziom), loguję się do gry i niestety jestem już bez Statusu Szlacheckiego, koniec z nowymi czarami, miejscami i drugą promocją (to chyba najgorzej boli). Jestem zmuszony kupić status na kolejne 3 dni (żeby zagrać sobie 2 godziny!). To mnie skutecznie zniechęca do kupowania Statusu, a gra bez niego też już staje się nudna. Coś z tym trzeba zrobić, propozycje?
Rozwiązać ten problem można na kilka sposobów, oto dwa z nich:
1. Status Szlachecki naliczany od gry online. Czyli upływałby podczas gry. Np. Kupić można Status 15-godzinny (w cenie np. obecnych 3 dni), wtedy mam 15 godzin na gre, po tym czasie muszę zakupić kolejny.
2. Status Scroll i wcale nie chodzi mi tutaj o handel Statusem między graczami tylko wprowadzić takie 1-dniowe (ewentualnie kilkagodzinne) Scrolle ze Statusem Szlacheckim. Loguję się do gry, używam Scrolla i mogę się cieszyć grą. Następnym razem jak się zaloguję znowu użyję kolejnego Scrolla.
Oczywiście cena takich rozwiązań musi być adekwatna do czasu jaki się korzysta ze Statusu, bo jeżeli mam zapłacić za 2h gry tak samo jak za 3 dni Statusu to się nie opłaci. Moje propozycje można rozwijać, modyfikować i dodawać całkiem inne, chodzi o ideę :)
Zapraszam do dyskusji.
Pizmak jest nieaktywny