Zobacz pojedynczy post
Stare 02-05-11, 16:43   #5
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Ludzie, ogarnijcie się. Każda klasa ma swoje zady i walety.
Woj z 2h nie wytankuje lepszych potworków, wiem o tym, bo często expię w teamie z 1h rycerzem i 2h. I wiem jaka jest różnica, serio.

@cado,

Weź, kurde, sie zastanów co Ty piszesz. A czego chcesz? Maga w pełnej płytówce i 1500 obrony, tak, że demce się nie przebijają? Pogódź się z tym, że mag to GLASS CANNON i tyle. Ja nie płaczę, że mój łucznik ma mniejszy dmg od maga czy mniej hp od rycerza.

Ogólnie do wszystkich co płaczą, że nie ma balansu. Nauczcie się grać. Od paru lvli expię głównie w party, exp i itemy lecą dobre, nie mam ani jednego powodu do narzekania na łucznika, a nawet jeśli, to zalety i tak równoważą wady. I podejrzewam, że tak samo jest w innych wypadkach.

Przykład:

Rycerz i łucznik nie poexpią na oficerach na nizszym poziomie. Ba! Mając 26 sie nie wybieram tam.
Znajomy, Mag - 21 poziom solo bił oficery.
Inny przykład:
We dwóch z rycerzem na 31 robiliśmy, ledwo, jednego mistrza wojny. 35+ mag stwierdził, że idzie solo na abitańców.

NAUCZCIE SIĘ GRAĆ i skończcie płakać, bo to już nudne. Jest dobry balans.

Edit:

Ja chcę łucznika co wali po 1500 z hita, ma dużo czarów, obrony w piździet, hp milion, biega najszybciej, gotuje, sprząta i sam expi jeszcze.
A co mi tam! I chcę smoka jako wierzchowca.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem