Temat: [słowa pisane] Radosne Przemyślenia Kaela
Zobacz pojedynczy post
Stare 23-11-13, 19:57   #35
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

No i cóż. Okazuje się, że za zgłaszanie takich rzeczy na forum, o zgrozo, wylatuje się z gildii niezniszczalnych. Czyli sugeruję nowe motto dla tegoż klanu:
"Korzystaj, nadużywaj, ale nie daj boże zgłoś".
Chciałem dalej się dowiedzieć o co chodzi, co takiego złego zrobiłem, czym się naraziłem najlepszym graczom Altaronu (npvp).
Rozmowa z Liderem Irvizzem okazała się niezwykle owocna. Wycinek z naszej rozmowy próbował wrzucić komuś innemu do rozmowy, ale przez gapiostwo wysłał to mnie. No cóż, uznałem więc, że skoro on wysyła, to i mnie wolno się podzielić. I mimo początkowej chęci do oddania zaproszenia, a następnie mojej odmowy (gdyż nie lubię wspierać bug abuse)... jak widać poniżej, cierpliwość została wyczerpana.

Cytat:
20:42 Irvizz [312]: wielki sprawiedliwy kaelsie znalazl co nigdy talarow nie podpierdalal;d
Cytat:
20:44 Irvizz [312]: masz prawo byc zydem
20:44 Irvizz [312]: hitler nie wybiera juz tak jak kiedys
Nie wiem co prawda co zawinili mu żydzi, ani nawet ja, niemniej jednak chyba można uznać, że zachowałem się bardzo źle wobec klanu Niezniszczalni, ujawniając dla szerszej publiczności ich taktykę. Przepraszam za to z całego serca i chciałbym, abyście mi kiedyś w przyszłości wybaczyli.
Prócz tego, gracz Eletrix przyznał mi się osobiście, że wynosi talary z test servera. No nic, tylko batożyć ich tam gumowymi kurczakami!
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem