Zobacz pojedynczy post
Stare 12-03-16, 14:05   #18
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Witajcie serdecznie drodzy gracze!
Tak, nie odzywałem się na forum prawie rok czego absolutnie nie żałuję. Jedynie zaglądałem raz na 2-3 miesiące sprawdzić co się tu wyprawia ;)

Bardzo mi przykro, że to wszystko tak się stoczyło, że jest praktycznie gorzej niż było przed resetem.
Szkoda, że tu nikt nigdy nie doceniał czasu i energii włożonej w rozwój projektu, nawet sama administracja była olewana przez właściciela.
Dlatego przyszedł najwyższy czas, żeby oni olali go :> Wcale im się nie dziwię, szkoda mi tylko was, bo na tym najbardziej cierpicie.

Dopóki nic się nie zjebie w silniku to kasa ze statusów zasila budżet na serwer VPS, więc można powiedzieć, że w chwili obecnej projekt "zarabia", ale niestety tylko na koszty.

Dopóki właściciel projektu się nie odnajdzie to nic się tu nie zmieni #potwierdzoneinfo

Korzystając z okazji chciałbym w tym miejscu serdecznie pozdrowić (uwaga będzie długo!):
Calineczkę, Ziela, UW, Wafelka, całe SWS, Zuzę, Arkona, Ravenosa, Vonderbama, Hanumana, Matta, Mańka, Uiopka, Mikelorda, Janelkę, Elektrixa, Magneto, Casuala, wujka aka estebano, Skere, Dark Elfa, Scurvego, Kurę i ich ekipę, Polcia, Akeria, Oska, Karmelcie, Borgha i jego ekipę, Inbassa i jego ekipę, Merva, Pregusie, Trona, Catthona (miałem Ci pisać priv, że jesteś hipokrytą, bo miałeś nigdy nie grać na npvp! ha! :>), Westa i jego ekipę, całe STARE Collegium, całą starą ekipę ich przeciwników (czasy New Era) zwłaszcza Złego :>, Pyro Magik, Krystian, Beata, Piegus, Whispers, Lewski, Rubson, Aellius, Proszo i Poszukiwacz Przygód (czasy Titanii haha), Bajerant, Azafaris, Werty, Verpax, Krótkowidz, Siupek, Lucek i Lilith i zapewne wielu wielu innych z którymi miło spędzało się tutaj czas. Zwłaszcza noobki 10-20 lvl'e, które brało się do leczenia na bossy, gdy byłem tylko ja i UW, a sam bym się nie wyleczył- to było genialne
Tym którzy jeszcze grają życzę wszystkiego co byście chcieli, żeby się wam przytrafiło.

P.S.
Nie chcę mi się pisać postu o temacie Karmelenka, więc się tu wypowiem, że z POSTÓW to dla mnie noobem nie jest, nawet niektóre są ciekawe i śmieszne.
Myślę, że nowym moderatorem forum mogłaby zostać ta Pani z hejtstopu


#Edit
Dzięki za miłe słowa i odzew na gg ;)
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 17-03-16 o 13:21
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem