Temat: [słowa pisane] Radosne Przemyślenia Kaela
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-11-13, 21:12   #23
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Slythio, bravissimo. Ogłaszam wszem i wobec, że jesteś mistrzynią odwracania kota ogonem. Nie wiem czy trenujesz na swoim własnym czy to wrodzone, ale wychodzi bardzo, bardzo dobrze.
Nie będę wyliczać dokładnie, bo tak jak i Tobie, tak i mi się przestaje chcieć. Ale jednak postaram się oddać to jak najlepiej, bo chociaż jedno z nas dwojga ceni sobie przepływ informacji.
Otóż, na co najmniej 6-7 poruszonych kwestii, uzyskałem odpowiedź może na połowę. A potem zapętlamy aż do bólu, bo to problemy, których się pozbyć można, coś, na co masz argumenty. Butle, zmiany, sety. I nazad. Sety, zmiany, butle. I od nowa.
Czemu nie uzyskam odpowiedzi na to, czemu nie ma informacji dla ludzi, żadnych?
Czemu został zawieszony konkurs ze zdjęciami, skoro ludzie wciąż słali (chociaż raczej z rosnącym rozbawieniem z powodu mądrych "tematów przewodnich")?
Czemu nie ma eventów?
Czemu nie ma konkursów innych niż screeny?
Czemu milion setny raz ludzie muszą się dopraszać o coś, co było zaakceptowane 2 lata temu? (vide zmiana nazw profek. Toć to chyba nie jest aż tak trudne, by trzeba to 2 lata opracowywać, co?)
Czemu, jeżeli brakuje rąk do pracy, nie korzysta się z graczy, którzy chcą pomóc i od dawna próbują coś zrobić?
I proszę, nie mów mi, że "wszyscy są zajęci" albo "prace trwają i trzeba wybierać co robić", a potem wejdzie update z contentem robionym w 15 minut przez jedną osobę (Albercie, pozdrufki ;*). Bo albo macie czas i możliwości robić małe pierdółki (butelki, wagi, itp) w czasie robienia dużych rzeczy (rzekomego) albo nie macie. A zrobienie in-game statusu w grze, który też spotkał się z dużą aprobatą, raczej nie należy do gigantycznych zmian, eh?

Czuję się, jakbym przyłapał 5letnie dziecko na jedzeniu czekolady przed obiadem, a mimo buzi całej w czekoladzie ono mi wciąż powtarza: "Ale to nie ja!".
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem