Zobacz pojedynczy post
Stare 17-08-15, 12:30   #26
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Daiver, Morgian to dwa największe raki serva i są / byli w Waszym teamie. Nie powiesz chyba, że nikt inny nie robił wałków od Was? Ktoś kiedyś od Was dał naszemu mbp pocisków mroku zamiast śmierci. Niby to odbierający się pomylił, ale to nadal nie jest w porządku, nieprawdaż?
Nakładaliście Paymenty a po spłaceniu hunciliście nadal.
W ogóle po co ten temat. Nie powinna go zakładać osoba, która nic o tych klanach nie wie, nie gra od początku, NIE SIEDZI NA VC, ani nie utożsamia się z klanem. Śladu po sobie nie zostawiłeś w tej wojnie. To już mój oreh wrek w trapie jest bardziej znany niż jakiekolwiek Twoje wyjście, o ile było. Nie zrozum mnie źle. Po prostu nie jesteś na tyle znaczącą osobą w wojnie( nie mówie, że w grze), by się wypowiadać na jakikolwiek tu temat dotyczący Collegium czy Exorit.

Daiver był też u nas i co? Ja go lubiłam, tak samo Lord'palla i innych popierdzieleńców :D U nas też są złodzieje i żydzi na kase, że głowa mała. Ale skąd to możesz wiedzieć skoro nie siedzisz na vc. Nie jesteś colegiumczykiem z krwi i kości. I trafnie zauważyłeś, jesteś (byłeś) w tej gildi PRZEZ PRZYPADEK.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem