Zobacz pojedynczy post
Stare 26-08-14, 09:41   #55
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
zaskoczony

Na Altaronie jest wiele mądrych ludzi. Każdy z nich WIE co się dzieje.
Bo działa na takiej zasadzie. Ludzie mądrzy mają otwarty umysł. Skoro mają otwarty umysł, to potrafią wyjść poza swoje wierzenia na temat rzeczywistości jesli nie są one prawdą. Ci ludzie wiedzą co nadchodzi.
Wiedzą że NWO istnieje, bo trzeba być KOMPLETNYM DEBILEM, IDIOTĄ, IGNORANTEM by nie zadać sobie trudy sprawdzenia tropu.
Człowieku, nie masz pojęcia co się dzieje, i wątpie byś kiedykolwiek miał.
A wiesz dlaczego? Bo ludzie dzielą się na mądrych i debili.
Mądrzy są genetycznie predysponowani do mądrości, a debile są genetycznie predysponowani do głupoty.
Ty charakteryzujesz się głupotą, takie są realia przykro mi.

Przedstawilem wystarczająco dowodów na to, by każdy MĄDRY mógł połapać się o co chodzi i sprawdzać sobie dalej. Zależy mi tylko na mądrych, i ciesze się że ku mojemu wielkiemu zdziwieniu (da, da) tacy się tu znalezli.

Ty jesteś tylko niewlolnikiem z klapami na oczach. Chuja wiesz, chuja widziales i wiesz co? Nawet dowody Cię nie przekonają. Dlatego chuj z Tobą poprostu.



Pozdrawiam mądrych, debili nie <sad

Być może jesteś mądry (w co wątpie) ale zfarmiony. Jeśli jesteś mądry to masz odwage wyjsc poza swoje wierzenia. Jesli nie masz takiej odwagi, to jestes zwyklym fabrykantem.

To mój ostatni post tutaj, nie ma sensu wypisywać niczego więcej na ten temat. Altaron to nie forum do tego. Mądrzy sie skapneli ( i o to chodziło) A debile, idioci, kukiełki i marionetki niech żyją w swoich iluzjach.

EDIT: Muszę sprosotwac o ASPARTAMIE, bo jeszcze ktoś Ci uwierzy, i zacznie wpierdalać to gówno.

O szkodliwosci aspartamu twierdzą:
Żywienie Opytmalne, wiesz co to jest naiwniaku? To żywienie stworzone w latach 70 przez dr JAna kwasniewskiego. Dzięki temu żywieniu wyleczono 2 mln ludzi z chorób pseudonieuleczalnych. Zajmują się tym lekarze po studiach, którzy nie mają klap na oczach.

http://www.dieta-dla-zuchwalych.pl/o...rtam-e951.html

O nieszkodzliwosci aspartamu twierdzą źródła stworzone tylko dla IDIOTÓW np to
http://www.glamour.pl/co-wiesz-aspartamie-873

Trzeba być mocno naiwnym, by wierzyć taim stronom.
Ludzie nie dajcie się, Aspartam to gówno jakich mało. Wystarczy samemu poszukać źródeł na ten temat. Aspartam to neurotoksyna rozwalająca mózg, takie są realia.

Jeśli chcesz Kuzyn dowiedzieć się o NWO, i zdjąć klapy na oczach, oraz poznać dowody, to najpierw musisz poznać szkielet. Szkieletem tym są książki, ale najlepszą jest "Największy sekret-davida icke". To jest szkielet calego NWO, tropy oraz dowody na tropy, które można jeszcze pogłębiać.

Niech każdy który się waha zastanowi się, w tej stronie konfliktu tylko jedna osoba może mieć rację. W tym wypadku jestem to ja, mimo ze z perspektywy niektórych moze wydawać się inaczej. Prawda jest taka, że mamy jako gatunek jeszcze czas, ale już niewiele. Jeśli teraz ludzie się nie obudzą, to obudzą się w przyslowiowym nocniku z ręką.
Wszyscy jesteście wyjątkowi piękni i potężni, ale niektórzy zapomnieli.;-[
Pozdrawiam i głębszego wglądu w rzeczywistość życzę, ja znikam do mojego zaczarowanego swiata.

Na koniec zostawiam to:
https://www.youtube.com/watch?v=Gp4O3nJLf9o
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 26-08-14 o 10:01
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem