Zobacz pojedynczy post
Stare 01-02-12, 15:29   #8
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
1. Zaczynamy jako Rdzenny Wyspiarz. Stały już wojownikiem nie zostanie. ^^
2. To nie w Ciebie musi wejść dmg przy skillowaniu. Ty musisz zadawać. Z tarczą jest tak samo. Także zdejmowanie coś z eq tylko przy skillowaniu z graczami.
3. PN. Nie wiem, czy powinieneś o tym wspominać. Wiesz, czemu? ;)
4. Elementalista. Poz "ładnym outfitem" ma coś na modłę "exori mas". Dobre do odkrywania niewidzialnych.
5. "Bandyty,Przemytniki,Desertery" -ów, -ów, -ów. Jeszcze parę takich drobnych rzeczy.
6. Porób akapity. Już to pisałem, gdy poradnik pisał Speedfire. U Ciebie "skillowanie" i "początki" za bardzo zbite, nie chce się zaczynać czytać, a tak od razu ładniej by wyglądało. W sumie, to u niego było mniej informacji i to podstawowa różnica wg mnie. I jeden i drugi może być dobry, jak się trochę poprawi. :)
Ad.1 Co do Wyspiarza racja pomylilo mi się hehe, rozkojarzony troche w pracy jestem. - zmieniłem już
Ad. 2 Jeżeli się skilluje z Graczem, trzeba Bloodhity zadawać inaczej nie rosną skille. Przy mobach wygląda to inaczej bo one nie mają sie przebijać (nie muszą).
Ad. 3 Właśnie się zastanawiałem, ale sobie na logiczny sposób odpowiedziałęm , że gdyby to był bug to już by był naprawiony. Napewno to sporo osób zgłaszało to od początku serwera tak jest.
Ad. 4 Hmm o tym nie wiedziałem, ale to sięprzyda jedynie na Czarnoksiężniki/Diabliki, tam gdzie Rycerrz akurat nie expi. A jeśli chodzi o Quary Mantanoidy to z exori się je bije. Różnica polega na tym, że Mantanoidy podbiegają a tamte moby uciekają.
Ad. 5 Tu się nie odzywam, po niemiecku napewno bym błędów nie popełnił.
Ad. 6 Tutaj jak jużwyżej napisałem. Jestem w pracy i nie miałem czasu tego sformatować do końca, wiem że jest zlane i paskudnie wygląda...hrhrhr


@up
To dobrze, że mam kogoś kto będzie mnie teraz sprawdzał, sam nie miałem czasu tego przeczytać hehe. Poprawiłem już all.


Pozdrawiam
Daarko
__________________
Dream your Dream... This is the Destination... You alive this Sound... Listen,Feel,Enjoy...
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem