Temat: [odrzucone] PVP System by RMC
Zobacz pojedynczy post
Stare 03-01-14, 17:16   #3
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

A zabijanie w skali 1:1? Chodzi o neutrali: Nikola zabija Kraa, wtedy Kraa ma warmode_ofiary, jeżeli Kraa zabije Nikole to będą mieli oboje warmode_finalny + gildyjny?

Są Oni osobami bez gildyjnymi, więc jak postrzega ich system?

W sytuacji gdyby widział wszystkich graczy neutralnych jako powiedzmy Guild=No_Guild to byłoby to zabójstwo w obrębie 1 gildii. Gdyby natomiast gracze neutralni (będący noobcharami gildii X) (No_Guild) robili ustawiane random pk: zabijają specjalnie kilka zaproszonych do gildii X noobcharów osiągając 33,33% zabójstw, a następnie (tutaj abstrahuję bo to by było dość czasochłonne i męczące) gildia X zabija 33,33% neutralnych graczy grajacych na serwerze (specjalnie porobionych swoich noobcharów) to czy dochodzi wtedy do sytuacji, gdzie gildia X ma warmode_gildyjny ze wszystkimi neutralami na serwerze? :D

Wiem, że odpiszesz mi, że można zablokować by nie brało bezgildyjnych graczy w tym systemie pod uwagę :| . Chciałem tylko pofantazjować jaka by była rozpierducha w momencie gdyby jednak gracze bez gildyjni otrzymali swoją własną kategorię :D

PS: Nie wspomniałeś nic o zakończeniu warmode. Trwałby x dni? Czy do x fragów? Wieczny warmode nie bardzo ma sens (przetasowania w teamach).

PPS: Dodatkowo napisałeś, że warmody wchodzą dopiero po zapisie serwera + dopiero, gdy wejdzie warmode gildyjny nie można opuszczać gildii, czy oznacza to, że jeżeli gildia zostanie rozwiązana przed zapisem serwera to warmoda nie będzie?

PPPS: Co stałoby się gdyby 3 neutralnych przez Ciebie wymienionych graczy zabiłoby gracza gildii X, następnie doszło do gildii Y i następnego dnia padło od gildii X? Czy gildia Y zostałaby wplątana w warmode? Czy liczyłyby się jedynie fragi wbite po tym jak te osoby dołączyły do gildii? (Łatwe niszczenie nowo powstających gildii). Jeżeli tylko te po wejściu do gildii to mogłoby dojść do sytuacji, gdzie np. gildie Collegium rozbija się na Collegium prim i Collegium bis i codziennie osoby, które dokonały zabójstw zmieniają gildię czyszcząc sobie tym samym fragi prowadzące do warmoda.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 03-01-14 o 19:24
Mervakis jest nieaktywny