Zobacz pojedynczy post
Stare 10-03-14, 15:36   #29
Promyk
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 4
Domyślnie

jak dla mnie konkretna lipa,
co do zroznicowania expa za stworki oraz ich sily zupelna bzdura, ktora odbija sie w loocie i ilosci expa na godzine - jest po prostu slabiej, odnosze wrazenie choc nie mialem jeszcze mozliwosci porozmawiac z jakims magiem ze cooldown zostal zwiekszony, bo expiac na oficerach na 1 karla mam 2 ataki rozgą w sekwensji -rozga - czar - rozga - i jeszcze chwile musze czekac az znow bedzie czar przed aktualizacja byla rozga czar czar lub czar+rozga jednoczesnie - kolejny minus, ktos tam pisal o zmianie dynamiki gry - jest pozorna, bo jakby nie patrzec masz wszystkiego mniej - tak wiec dynamika spada - majac mniej expa i kasy spowalniasz swoj rozwoj - co do niepokazywania poziomu gracza no kolejna bzdura, skoro mozna go sprawdzic na stronie - ale po co marnowac czas? nie wiem, na prawde nie mam pojecia jakie byly zamiary tworcow przy tym rozwiazaniu, do dzis gra mi sie podobala, od dzis spadla moja sympatia i daje sobie spokoj, moze duzy up przyniesie pozytywne zmiany, poki co powodzenia, choc z tym tempem i pomyslami nie wroze sukcesu :)
Promyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem