Zobacz pojedynczy post
Stare 26-09-12, 09:06   #24
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Estside, nie jest tak, jak myślisz. Jeśli wiemy,*że dana osoba używa bota, to kontrolujemy ją do skutku - aż wpadnie, co nastąpi prędzej czy później. W międzyczasie staramy się tak zmieniać rozgrywkę, by niewykrywalne opcje botów stały się niemożliwe do użycia - jak na przykład mwalle. Ogromny wkład w to ma właśnie Mervakis, który jest de facto ekspertem od botów. Obserwuję jego pracę na bieżąco i wbrew Waszej opinii - także karze Collegium.

Jeśli zaś chodzi o walki to nie chcieliście, by SG był podczas nich i tak też się stało. Wyjątkiem są sytuacje, gdy ja się loguję, wówczas Merv może stać obok mnie. Poza tym, samo obserwowanie walk dużo nie da - sprawdzić gracza niestety podczas nich nie możemy, gdyż skończy się to jego zgonem.

Poza tym, wymówki w stylu 'mam win 7' są śmieszne. Daj mi ten system a odpalę Ci na nim to, co tylko chcesz.

Wracając do sprawdzania - SG nie mają obowiązku każdorazowo tłumaczyć się Wam co zrobili, co zaś nie. Ja wiem, kiedy dany gracz został sprawdzony i jak, i to wystarcza. Jeśli kogoś zgłosiłeś to zapewniam, że gracz ten został nie raz i nie dwa skontrolowany.


Eldoka Na Wolno, Furyę JA przyjęłam do grona doradców - potrzebowałam takiej osoby, bardzo mi pomaga przy trudniejszych projektach. Jego przynależność klanowa nie ma żadnego znaczenia, jak wielokrotnie pisałam - nie orientuję się kto gdzie należy. Jeśli zaś chodzi o sharowanie - podaj mi na pw nick (czy postać Furya czy inna) a sama to sprawdzę.

Yxogetrilla, prosiłam wielokrotnie- masz konkretne zarzuty do Merva to zgłoś się do mnie. Tego typu płacze na forum są śmieszne, gdyż niczego nie zmienią, a możesz to zrobić. Czyżbyś był zły na Mervakisa za ostatnią notatkę, które notabene była słuszna?

Estside, jakie sposoby? Jeśli masz pomysł - czekam. Poza tym, zapewniam Cię - bany za sharing Mervakis daje sam, bez żadnych skarg. Bez żadnego nacisku ze strony graczy czy nawet mojej.

Sebek się odwoływał i sam pogubił się w swojej wersji wydarzeń. Nadzorowałam to ja, nie Mervakis.

Agri, do jasnej cholery - ile razy mam mówić, że wiedza uzyskana na VC nie jest żadnym dowodem, żadną postawą by dać bana? Za każdym razem powtarzasz to samo, za każdym razem Ci to tłumaczę i nic, nie możesz tego pojąć. Nijak. Mam ci to rozrysować czy walnąć wielkie, personalne ogłoszenie na górze strony?

Robię wszystko dla dobra serwera. Macie konkretne skargi - piszcie, sprawdzę. Wyjaśnię, wytłumaczę. W tym temacie znowu widzę tylko 'Merv jest zły' lecz nie znalazłam żadnego argumentu dlaczego. Znajdźcie swojego przedstawiciela, osobę która potrafi skleić jedno sensowne zdanie i niech przedstawia mi wszelkie skargi i zażalenia, czekam. Tylko dlaczego do tej pory nic takiego nie dostałam?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem