Zobacz pojedynczy post
Stare 21-09-18, 17:00   #20
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Ja mam z tym problem, co zawsze powtarzam (ze zwiększaniem bonusu w th). Nawet jak solo idzie się na exp i ma 100 expa solo, a drużynowo 90, to w drużynie jest np. 6 osób i to jest 6x90 + aspekt zwiększonego droopa (szczególnie ważny przy rare itemkach) i sam fun z expienia drużynowego. Zresztą patrzeć na graczy – expienie w ekipie ma ciągle miejsce a często problemem jest to, że ludzie po prostu nie mają zgranej paczki [...].
Spróbuję się odnieść:

1. Z tego, co rozumiem, mówimy o różnicy nie 10%, a 30-50% na respach dla wysokich poziomów. To dlatego, że polując solo na słabsze potwory (np. zwykłe hydry) taki wysoki poziom jest w stanie zrobić zdecydowanie większy k/h i zarobić więcej kasy, niż polując w 6-osobowej drużynie.

2. Wygląda na to, że na piaskowych hydrach, praojcach, czarnoksiężnikach, dorafsach, w klasztorze, na lodowych stworach występują poważne problemy - te respawny są praktycznie wyłączone z użytku (przynajmniej na CPVP). Przed zmianą w HP potworów było inaczej. Te respawny nie były porzucone, a exp w drużynie był wyższy niż solo. Dzisiaj jest odwrotnie i mam wrażenie, że rozgrywka na tym traci. Poza tym respawnów dla wysokich poziomów jest zbyt mało, by skazywać je na porzucenie.

3. "Rary" lecą z bossów, a respawny to zazwyczaj miejsce do zarabiania pieniędzy i zbierania doświadczenia. Obecnie rzadko komu przyjdzie do głowy polować przez tydzień na praojce z niskim k/h i bez profitu, kiedy święte nogawice można kupić - a przy tym mogą mieć jedną wnękę więcej.

4. Argument lepszej zabawy rozumiem. Zgranej paczki też, chociaż wydaje mi się, że to działa w dwie strony - nie ma zgranych paczek, bo nie warto wspólnie polować.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem