Temat: Zwiadowca
Zobacz pojedynczy post
Stare 03-10-17, 20:54   #10
Enson
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 18
Domyślnie

Ogolnie to takie cos jak przestoj na postaci powoduje odstraszenie graczy od gry. Przestoj na tym serwie dla nowych graczy zaczyna sie od momentu gdy skoncza sie misje na generaly. Nowy gracz wtedy nie ma pojecia co ma robic, gdzie expic itp a glownie to chodzi tu o ryckow i zwiadow. Zwiad elementalista czyli ja w tym przypadku to byla katorgia zeby wbic glupi 50 lvl (jestem nowy i to tez dlatego ale to nowi gracze beda powodowac utrzymanie serwera a nie stala ekipa grajaca tu 8 lat). Nekro czy duchowny maja opcje niewidzialnosci lub dobrego expienia na nieumarlych (z tego co sie zorientowalem).

Ogolnie moim zdaniem (ale to tylko moje zdanie) powinno sie usunac ze zwyklego luku atak speed i zrobic nowy luk ktory bedzie mial predkosc ataku mniejsza od kompozyta ale wieksza od zwyklego bo ten zwykly jest zbyt OP. No i zeby ten luk byl mozliwy do wydropienia z czegos slabego zeby low lvl mogl go wydropic. A dlaczego tak z tym lukiem? Bo bez sensu uzywac kuszy majac taka predkosc ataku na luczniku. Nie oplaca sie uzywac kuszy do expa gorszej niz jastrzab ktory daje predkosc ataku(chociaz i tak jezcze nie wiem ile tej predkosci ataku dodaje tylko wiem ze srednio bo uzywac nie moge zeby sprawdzic). No i jezeli administracja zdecydowalaby sie wprowadzic ta zmiane z lukiem to przydaloby sie zwiekszyc atak wloczni na 20 bo 15 to jednak i tak o wiele za malo tym bardziej ze czesto sie nie trafia a lamia sie strasznie szybko mimo ze ma sie tworzenie wloczni i non stop tworzy na expie.

Zwiekszenie dmg z boltow co Azizy zaproponowal spowoduje ze na wyzszym lvlu to juz ten zwiad bedzie za mocny(a podobno na wyzszym lvl zwiad jest mega mocny), wystarczylo by troche bardziej rozlozyc blokade skilli na tym przedziale lvlowym u zwiada co napisal Azizy bo rzeczywiscie stoi sie z dystansem i tym samym dmg jest ciagle ten sam od chyba 20 lvli i to tez powoduje ten przestoj a nowi ludzie majac taki przestoj rezygnuja z gry i odchodza z serwera.
PRZYDALOBY SIE WPROWADZIC WIECEJ MISJI KTORE DAJA TZW TASKA NA MOBY, nawet zeby nie dawaly one expa duzo ale zeby ludzie widzieli ze maja zabic dany rodzaj potwora i ile do zabicia bo to jednak na psychike dziala i motywuje do bicia tych potworow i same te misje wtedy pokaza graczom co maja robic dalej.

Nawiasem mowiac jeszcze to potwor OFICER to jest przegiecie. predkosc jego to chyba jakis 60 lvl (bez przyspieszenia) nie wspominajac juz o dmg. 40 mag to pada od 2 takich oficerow a 50 zwiad to nawet od 3 tak jak to mi sie wydarzylo bo 3 podbiegly do mnie i splynalem na kape ze nie wyleczylem sie nawet \./

Kolejna sprawa jaka irytuje i to na kazdym respie ze na wejsciu na respa zawsze jest pelno mobow, PELNO.

Ostatnio edytowane przez Enson ; 03-10-17 o 21:12
Enson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem