Temat: [pvp] Co z tą wojną?
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-09-12, 17:08   #27
lobuz87
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Pila
Postów: 27
Domyślnie

Grałem tutaj dawno dawno temu wcześniej i nigdy mądrością słowa gildia colegium nie świeciła wróciłem po update i co widzę większy chaos w colegium niż dawniejszym czasie co przez to idzie że nigdy nie byliście tak naprawdę prawdzie oczom stawić czoła by dać radę na zgrana ekipę która was zbijak jak kręgle pod czasu turnieju i nie wmawiajcie sobie tylko i wyłącznie tego że kto jest online kto poziom bije lecz tym co sobą reprezentuje walce bo sztuka jest potrafić pokazać coś od siebie i potyczce dawać rade. 2012-09-09 22:05:20 Gracz poległ na poziomie 166 , pokonany przez Lobuz, Pro Archer, i co mam tu mówić np dla typu i się naśmiewać z tego fraga swoim lvl jakim mam który bez wniku ogarniał więcej niż z was jeden i kto tu z siebie robi pośmiewisko no proszę z was nie ma ludzi niezniszczalnych każdego da się obalić na różne to sposoby wszelkie. Uczmy doceniać wroga i nigdy go nie lekceważmy go bo nigdy nie wiadomo czym nas znowu zaskoczy. Wyciągajmy wnioski z pola bitew a będzie wam dane i uczmy się korzystać z tego by zawsze było lepiej nam. Sztuka nie jest marnowanie fragow lecz sztuka w tym że siła jest większa nie do obalenia jednak grupy która coś sobie jednak pokazuje więcej nie bojąca się jeden za drugim stoi nikt się nie boi walczy do ostaniej krwi bo to bracia stoją w pocie czoła za mną walczą jak równi z równym za swoja godność honoru a wy z colegium już godność swą utraciliście błyszcząca duma poszła do diabła i zemsta jest słodka i okrutna z naszej strony będzie manto panowie szykujcie się na więcej ojznamia szanowa osoba Lobuz pozdrawiam
lobuz87 jest nieaktywny