Temat: [odrzucone] Stare respy
Zobacz pojedynczy post
Stare 29-04-14, 17:58   #1
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie Stare respy

Może by tak cofnąć loty z kościanych, elfów, profanów, hydr, praojców i może ktoś mi przypomni gdzie było kiedyś fajnie? Loty parę updateów temu były dobre. Kościane z tarczami kościstymi i upadłymi mieczami. Teraz jest tam waste, a na takim 100 lvl to bylo miejsce do zarobku. To samo elfy. Nigdy tam nie było expa, ale jak ktoś miał problemy finansowe to sie tam wybierał i zbierał te rozprówacze. Teraz jest tam lipa, nikt tego nie odwiedza. Na profanach na poczatku fajnie się lociło te halabardy, tak tam nic nie leciało, ale dzieki tym halabardon wychodziło na 0. Hydry też kiedyś było nice. Jeszcze jak były stare grafiki. Nie wiem czy to się zminiło przez hp hydr, czy lot też został zmieniony, ale teraz tam jest nieprzyjemnie. Na praojcach kiedyś expiłem solo. Miałem z 600k/h i raz na 0, czasami na plus, czasami na na -. Na praojcach zmienili expa, dlatego teraz jest lipa. Nie wiem czy jakieś inne respy zmienili "na gorsze", jak tak proszę dopisać. Wymieniłem te respy na które kiedyś lubiłem chodzić a które teraz są lipne.
sebcio12 jest nieaktywny