Temat: Mag duchowny
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-03-15, 12:02   #8
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

158 m lvl z wave świętości biłem po 1k w Kościane Smoki.
Mag duch jest jak Woj duchowny. Dobrze expi tylko na potworach wrażliwych na świętość, więc nie rozumiem w czym problem. Wiem, że kościane mają obronę ale expiąc na nich z blokerem (ah to RPG!) nie masz szans wyjść na minus, a te 400-500k/h zrobisz moim zdaniem spokojnie.
Latając wolno miałem około 300k/h, leczenie spoko, wave jest tani czyli idzie tam zarobić.

Mag duchowny
Ma leczenie niby przydatne tylko na bossach, oszukujcie się dalej. Bicie piaskowych z SD jest drogie, robisz to swoje 1kk (czy nawet więcej) ale wydasz tyle piniondzuf... no chyba, że mówimy o klonowanych talarach... Prawda jest taka, ze uchy są drogie, trzeba tracić czas na robienie ich, a kupowanie dodaje Ci tylko kosztów do expa.

W skrócie wygląda to tak:
3 osoby na Piaskowe(wersja z Nekro)
-Wojownik musi mieć uhy, do tego jeszcze poty na exete i leczenie.
-Mag (nekro) bierze SD które kosztują milliijony, a robienie ich samemu to strata czasu.
-3 osoba to DMG (jakieś łuczniki ale tu nie o nim)
Podsumowanie:
Wojownik traci hajs na uhy ( nie użyję dużo ale zawsze coś użyje), ewentualnie sam je robi = strata czasu.
Mag nekro traci hajs na SD (spadają jak bułki) które są bardzo drogie,
ewentualnie sam je robi = strata czasu.
Expisz intensywnie ale krótko, potem przez jakiś czas musisz zbierać pieniądze bo szansa na profit z piaskowych jest mała.

3 osoby na piaskowe (wersja duch)
-Wojownik leczy się z hape (albo wcale) + exeta
-Mag bije z pocisków, które w porównaniu do SD, są tanie (czasami jakieś wave najlepiej) + leczenie blokera za śmieszne koszty many.
+ oczywiście łucznik jakiś nekro (pozdrawiam Sesul)
Podsumowanie:
Expicie wolniej ale wasz czas expienia jest dłuższy, a czas przygotowania na expa (robienie pocisków, względnie kupienie /tanie są/) jest krótszy.
Nie marnujecie uhów, ani żadnych kosztownych run, bloker może sobie pozwolić na lurowanie większej ilości stworów tak by mag bił obszarowo przy okazji go lecząc (mniejszym kosztem).
Moim zdaniem taki team ma większą szanse na zwrot z expa.

Sory za błędy ale czas nie pozwala mi ich poprawiać.
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem