Temat: Mag duchowny
Zobacz pojedynczy post
Stare 04-03-15, 22:42   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie Mag duchowny

Z tego co mi ludzie opowiadają to mag duchowny jest nie potrzebny. No jedynie żeby uhy zrobił. Dlaczego?


- exp z nim jest nieopłacalny bo ma mały dmg
- jest najgorszy w pvp
- jego atutem jest, a raczej powinno być, leczenie innych, które przydaje się tylko i wyłącznie na bossach... Rycki nigdzie indziej nie potrzebują jego sio bo leczą się dostatecznie dużo uhami...

.... i wiele wiele więcej

Co więcej od kilku tygodni nie widziałem żadnego maga duchownego w dp aż do dziś. W sumie to powiedział mi, że już dawno zrobił nową profesje (mag nekroalch). Czyli jest na tyle zle, że 150+ duchowny wolał grać od nowa .


Pech trafił, że wybrałem własnie maga duchownego bo lubię hunty w zespole. No jak się okazalo, nie będę w nim potrzebny. Czy kończę grę? No raczej. Chyba by mnie pojebało żeby grać od nowa.

Czy może się mylę? Jakie jest zdanie innych o duchownym? Chętnie widzieliby go w swoim pt na hunty? Czy warto nim grać? Jest coś co go wyróżnia?

I czy administracja planuje jakies zmiany w balansie duchownego...


Dziś dobiłem sobie 40lvl i zakupiłem święty blask (wave od 40lvl dla duchownych) i się okazało, że bije z tego o 80-100 więcej niz z wave od 20lvla dostepnego dla wszystkich... Najlepsze jest to, że ten świety blask jeszcze jakis slepy jest bo nieraz grupka potworków leci przede mną i obrywa jeden z pięciu... Jak dla mnie zbyteczny czar.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem