Zobacz pojedynczy post
Stare 26-01-19, 20:49   #239
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka250799 Zobacz post
@Konradek
To samo nie jest powiedziane, że Ty nie kupiłeś expa od Artezona, ba, złamałem regulamin, mówię. Jak dla mnie mogę dostać delete Darmitsana, ale w takim razie będę się domagał kary dla pozostałej reszty osób, która handlowała za rl hajs :)

Poza tym, widzę nieźle masz tam w wojsku jak Ci głowę wsadzają do kibla :/ Chyba razem z Adasiem za dużo cpacie :D
Jest powiedziane. Bajki, ktore są tworzone na mój temat na waszych tsach nie maja nic wspólnego z rzeczywistością. Artezon stracił więcej pixeli niż ja mam teraz i nie zamierzal wracać, powiedział, że i tak usunie chara, pytanie czy ma go usunąć z expem czy bez. Wiem, że coś takiego jak czysta, ludzka bezinteresowność jest czymś nie normalnym w waszym świecie i nigdy w to nie uwierzycie, bo mierzycie ludzi swoją miarą. Od kilku postów przewija się temat delektowania, przypadek? Tyle osób ma dostęp do mojego majątku, że nawet jak mnie zdeletuja to się wyexpie szybciej niż wy. Z każdym postem coraz dramatycznie szukacie sposobu, żeby mi dopiec. Już mnie to nie denerwuje. Teraz mnie śmieszy.

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Zostawmy już tą kwestię że gracze z sezonowego serwera będą chcieli zdymać rpgowców. Wg mnie to żaden argument, a powinniśmy popatrzeć na tą sytuację szerzej. Na serwerze sezonowym powinien być exp stage na powiedzmy 150 poziomie z expem x1, żeby za dużo h lvlowców się nie wyexpiło i tyle. Postacie powinny być przeniesione z expem i skillami na serwer community, ale bez depo. Jedynie postać z eq, bez plecaka. Wtedy nikt nie będzie mieć pretensji że ktoś zdobył miliony talarów na spvp. Pamiętajmy że z bossów leci dużo bullshitów (Kruki, halne itp). Na ostatnim sezonowym było jedynie kilka pełnych zestawów, więc większość graczy przejdzie na serwer z bitewnym lub złotym setem. Poza tym można ograniczyć częstość pojawiania się bossów o 50%.
Administracja zrobi co uważa, ale to są dwa światy, które do siebie nie pasują. Tu już chodzi o zasady, że wystarczy płakać na forum zeby wszystko dostac? Bo chcą zrobić wojenke tam, potem wojenke tu. Ich święte prawo robić wojenki, ale najpierw niech mi piórka pobierają. A nie wejście ubranych, wyexpionych i wyskiloeanych postaci, gotowych się wyszaleć i skończyć grę po miesiącu.

Jeśli celem jest wojenka, niech się odrazu biją na cpvp. Nawet im warmoda akceptuje. Poco odpalać nowy serwer.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem