Zobacz pojedynczy post
Stare 13-11-15, 21:00   #29
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

fajne to żeby własnie za mikstury czy coś dostawać exp, bo latam zbieram to tamto kupuje, często mam mute 800 sekund... i dopiero moge isc expic maks 1kk na bonusach w nocy.. jak to minie moge 500k robic, juz skoro mam dwa respy i tak przejebane to moze wlasnie w tej alchemii troche chociaz bym dorobił, dodam sobie pny , moze ludzie będą prosić...

a chętnie bym powbijał lvl nie tylko robiąc kółka na upiorach albo koscianych bo to już jak automat , jedno i to samo.

"ciekawe , bo dziś tak wpadłem na resp koscianych i ktoś go przebiegł i pokutniki się pojawiły tu tam, gdzie latając kółka wiem gdzie co jest konkretnie, może da się zrobić losowy resp ? także nie wiadomo co gdzie jest, w moim mniemaniu to trudne ale ktoś kto się zna może zrobi to szybko łatwo. , dajcie cholera szanse poexpic i duchownemu alchemikowi jak luffiemu czy komuś tam , co mi z kasy którą zarobie na tym że robie mikstury jak od tygodni nie można kupić spodni 2w"

i takie moje zdanie , że skoro alchemia jest i tak ciężko kupić piórka, to może by te kury dawały troszkę więcej piórek albo chociaż częściej się respiły..
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem