Zobacz pojedynczy post
Stare 08-06-14, 18:03   #6
NinjaArabStrateg
 
Avatar NinjaArabStrateg
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Dlaczego Administracja nie zamierza stworzyć tabelki dla 3 profesji obrazujących ile PN potrzeba na dany skill? Już wystarczy, że musimy zgadywać ile to mamy ogólnie PN, bo licznik się przekręca na 255.
Taka tabelka bardzo by się przydała, no chyba że koliduje to z maksymą "Altaron ma być trudny".
Zgadzam się, że taka tabelka powinna być. Niestety ani ja, ani ty o tym nie decydujemy.

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Pamiętaj, że każdy poziom umiejętności wbity ręcznie wpływa na wzrost kosztu PN, chyba że coś się zmieniło. Sprawdzę wieczorem (mam 30% do wbicia). Jeśli to się zgadza wstawię 2 ss'y (umiejętnośći przed awansem- tabelka z dp przed awansem, umiejętnośći po awansie -tabelka z dp po awansie).
[...]
Dzięki za info!
PS. Nie musisz robić testu. Jest już sprawdzone, że wbijanie skilla ręcznie podnosi koszt PN. System po prostu nie odróżnia skilla zbitego ręcznie od PN. Po prostu patrzy: masz x skilla? To koszt wynosi y!

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
@up tak masz racje, on o tym wie, to chyba logiczne ;|?

A co do tematu to troche pomoge(Zwiadowca)
Magia 25 - 5pn
Siła 72 - 9pn
Zręczność 157 - 34pn
Dzięki!

Cytat:
Napisał krrystian Zobacz post
Witam
Sam tez ostatnio zastanawiałem się nad tym zagadnieniem odnośnie PN i doszedłem do paru wniosków.

Zacznijmy od wartości dla moich skili. Wojownik

1h
115 -9PN

Siła
131-15PN

Obrona
142-20PN

Na podstawie tego stworzyłem pewną rozpiskę wzrostu punktów PN, przy założeniu że koszt 1h-siły-Obrony jest taki sam na tym samym lvlu.
[...]
Są tu kluczowe problemy:
1. Czy do niektórych umiejętności takich jak siłą, 1h, obrona jest ten sam wspólcznik wzrostu PNów.
2. Wspólcznik rożni sie w zależności od profesji. Koszty sily dla maga są wyższe niż dla wojownika.
3. W którym momencie przeskakuje ilość Pnów. Jak sie bliżej przyjżymy to przy wartosciach 100-120 Wzrost kosztu następuje co 3 skile. Poźniej w przypadku skili 120-140 tempo wzrasta do 2 skili. Przypuszczam ze przy wartosciach 145/150 rośnie juz co 1 skill natomiast powyzej 170+ rośnie co 2-3 PN na kazdego skila
Dzięki za info!
Niestety tabelka nie działa... Gdyby tak było, byłoby dużo prościej! Niestety! koszt 1h-siły-obrony jest różny, przez co całą śliczną teorię szlag trafił =[
NinjaArabStrateg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem