Zobacz pojedynczy post
Stare 02-02-18, 11:23   #89
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Zastanowcie sie o czym piszecie.

Zreszta, wiecie co? Z dwdykacja dla calego non - loboz mial racje, silnik tego nie pociagnie. Muahahhahahah.

Macie jakas niezla jazde. Nie da sie przeniesc waszych postaci i itemow, bo mechanika, przedmioty i silnik sie pozmienialy. Update byl robiony pod nowy silnik. Nie dostaniecie upa nie poswiecaja swoich postaci. My tez co aktualizacje sie poswiecalismy, zdazylo sie nawet, ze pewien tirowiec znerfil predkosc rownoczesnie zwiekszajac predkosc mobom i testowal na bagienach th 40lvlami i wyszlo, ze jest git to wprowadzili. Problem polega na tym, xe kaxdy nie-rycerz stal w depo 2 tyg i gral u mnie w kostke, bo huncic to mogl co najwyzej czerwie, gdyz wszystko inne biegalo 3x szybciej od niego. Co aktualizacje sie poswiecalismy, a Wy nie potraficie iisc na kompromis. Chcieliscie zywego servera na ktorym nie musicie sie bac pk - moja wizja opvp jest w tym przypadku najkorzystniejsza dla Was . Ludu nonpvp, porzuccie swoje ciala i ruszajcie ku przygodzie na dicerosy, gdzie nikt was nie moze zabic. Uwazajcie jednak, gdyz na askarskich hydrach biega fardon i pyta wszystkich o adres.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 02-02-18 o 11:30
Windykator jest nieaktywny