Zobacz pojedynczy post
Stare 22-06-22, 18:09   #10
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Masz jakiś inny pomysł? Bo mi się już skończyły. W jaki sposób mam pokazać, że jest to upierdliwe i uciążliwe? I to nie jest tylko mój problem, bo 75% ludności altaronu twierdzi, że to męczy oczy i powinno zostać zmienione. Możesz zobaczyć ankietę TUTAJ.
Czy grasz na monitorze crt? Bo na takowym rzeczywiscie jest ciemno i ciezko cokolwiek dostrzec. Obecnie altaron jest na tyle jasny ze nawet bez uzywania hoxe eamo czy innych zrodel swiatla dosyc dobrze widac cale podziemia. Przypuszczam ze wiekszosc z tych 75% osob chce ulatwienia zeby nie rzucac non stop spella a nie dlatego ze to meczy oczy, choc oczywiscie moge sie mylic. Zapytam wiec po jakim czasie przed monitorem zaczynaja cie bolec oczy/meczyc wzrok? Od razu jak wbijasz do gry i wyterzasz wzrok w ciemnych zakamarkach czy po jakims czasie dopiero? Moze masz jakies problemy z oczami? Nie hejtuje, moze ktos ma problemy ze wzrokiem i dluzsze wpatrywanie sie w ciemnosc podziemi w grze sprawia mu problem. Niemniej mnie osobiscie nigdy oczy nie bolaly/meczyly wzroku od dlugiego wpatrywania sie w ciemnosci w grach a spedzam naprawde sporo czasu przed monitorem.

Co do tematu, no ...smieszne propozycje.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem