Zobacz pojedynczy post
Stare 26-02-22, 13:28   #5
prazyna9
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 49
uśmiech

1. Ogarnac battle liste, by dzialala poprawnie czyli opcje typu pokazuj/ukryj graczy spoza party itd ( w tej chwili jest to na tyle zepsute, ze nie widzimy graczy jak jest wiecej ludzi na stacku )
2. Dopracowac system handlu ( np jak kupujemy 100 mikstur i klikamy kup, znika nam ramka i znow od nowa musimy wybierac co chcemy i ile, bez sensu plus sprzedawanie wszystkich jednakowych przedmiotow naraz )
3. Zmniejszenie zuzywania sie ekwipunku o 10-20% ( wedlug mnie za szybko sie psuje )
4. Ogarniecie wielu zapomnianych expowisk tak, zeby byly grywalne - albo pod expa albo pod zarobek ( fanatycy, bagienne smoki, zwykle smoki, wywerny, opaty, ptaszniki, kosciane smoki?, gorskie trolle, hydry) Nie mowie, zeby na kazdym respie robilo sie profity i wyciagalo dobre expy, ale w tym momencie na sezonowym nikt nie expil w tych miejscach a co dopiero na exp x1, zrobcie te respy bardziej atrakcyjne
5. System taskow - tu chyba nie trzeba wiele wyjasniac. Ludzie od zarania dziejow chca ubijac 1000 tych samych potworkow, zeby dostac za to nagrode. Proponuje wprowadzenie punktow za taski i po uzbieraniu danej liczby odblokowuje sie dostep do jakiejs wyspy lub jakis quescik na fajna i przydatna nagrode. Wtedy jak juz nie bedzie co robic na altaornie, ludzie beda robic taski, system musi byc tak zrobiony zeby max punktow zdobywalo sie 1-2 miesiace
6. Outfity/addony - propnuje dodanie kilku nowych outfitow na zdobycie ktorych bedzie potrzebne skompletowanie sporej ilosci rzeczy. Poprawi to gospodarke i wprowadzi nowe wyzwania do swiata gry
7. Reklama altaronu na 2-3 tygodnie przed startem globalnego serwera.
8. Zbalansowac niektore sety/czary/ puginaly na nizszych lvlach - w tym momencie niektore czary typu visko pela aluk lub set chaosu to jest przeginka, nie moze byc raszowania otsa w miesiac, a potem pisania ez dominando przed depo.
9. Wiecej eventow/ciekawych wydarzen w grze.
10. Nie banowanie ludzi za to, ze ktos zaloguje komus na postac na 5 minut. Wiadomo, ze jak ktos sharuje z kims postac i gra 24h na dobe zdobywajac tym samym znaczna przewage nad oponentem to nie jest fajne, ale bez przesady. Banowaine kogos za TP-ka czy podobne rzeczy to troche nie na miejscu jesli mowimy o gierce w ktora gra kilkadziesiac osob.
11. Nagrody za wygranie war mode - proponuje jakis lekki booscik do expa/loota (5-10% przez pare dni )za wygranie war moda na minimum 50 fragow, kto wie ile ludzi wbije na globala, moze warto sprawic, zeby ten system wszedl w koncu w zycie i zaczal byc uzywany.
12. Rzucanie m wali chyba jest zepsute, nie jestem pewny, ale teraz jest to jakos dziwnie zrobione. Nie wiem czy jakis colldowny sa czy co, ale uciekajac przed przeciwnikiem nie raz nie moglem sobie rzucic m wala za plecy itd.

Jak cos mi sie przypomni jeszcze to edytuje w tym poscie.
Pozdrawiam Król Fardon Pierwszy.
JB
prazyna9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem