Temat: Koniec?
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-07-20, 23:55   #44
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
dzisiaj mi się nie chce odpowiadać po takiej ilości czekania, ale jutro/pojutrze pomogę, skoro masz jeszcze siłę stać.

Materiału mam dużo, więc przygotuj notatki.
A co, miałem się przewrócić po rzucaniu jakichś ogólników? Nie wiem za bardzo do czego dążysz, bo jak na razie to do niczego.

Taka prośba ode mnie, jak już wrzucasz jakieś randomowe rozmowy to chociaż podawaj nicki, przynajmniej ja i osoby postronne będą wiedziały kto i kiedy takie słowa wypowiadał, a to może już sporo powiedzieć o samej wartości tych słów. Zaraz mogę wrzucić screena jak "ktoś" mówi, że jebiesz kozę wieczorami i co, ktoś miałby to potraktować na serio?

Odnośnie samego screena, kiedy ja hejtowałem Altaron? I gdzie? Naprawdę, jestem ciekawy co autor miał na myśli

Ale powiem ci, że z drugiej strony takie wycinki to fajna zabawa, tego autora pewnie dobrze znasz



Nawet gwiazdy znalazły się w dyskusjach o Altaronie, jak widać zdania są podzielone:


Cytat:
Będę celował w temat: jak można ruszyć z serverem, który oficjalnie zakończył fazę beta i nastąpił jej start, mimo, że współtwórcy zgodnie twierdzą, że nie jest gotowy, a następnie wprowadzać tak ogromne zmiany, że nie było czasu ich wprowadzić w adekwatnych terminach, przy okazji blokując fundamentalne elementy rozgrywki.
Dobranoc.
Czasami trzeba zrobić krok do przodu, żeby unormować pewne rzeczy, sprawdzić jak to działa w praktyce z większą ilością osób i poznać ich opinie na ten temat. Jak już będziesz pisał jutro elaborat to powiedz proszę jakie ogromne zmiany były wprowadzane i jakie fundamentalne elementy rozgrywki były blokowane.

Pozdrawiam serdecznie,
Dobranoc.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem