Zobacz pojedynczy post
Stare 30-11-13, 17:20   #1
Zimowy konkurs
Slythia Slythia jest nieaktywny 30-11-13, 17:20

Jeden z naszych graczy postanowił samodzielnie przygotować zimowy event. Życzymy mu więc powodzenia i zachęcamy do kolejnych, tego typu inicjatyw!

Cytat:
Napisał Wicked
Witam moich wszystkich wiernych czytelników. Tych niewiernych też. Obiecywałem na ten weekend event, zabawę, nagrody i wspólne dekorowanie Neolithu na barwy zimy. Niestety, sama zima okazała się dość okrutna dla mnie, ponieważ się rozchorowałem i nijak mi teraz zapewniać wam wszystko powyższe, gdy jedyne o czym myślę, to chusteczki do nosa i syrop.

Chciałbym wszystkich przeprosić za to, a zarazem zapewnić, że nie pozostawię was z pomysłami i niezaspokojonym głodem rywalizacji i kreatorskiego zapędu.

Dlatego już od poniedziałku, przez calutki tydzień, będzie na was czekać jeden konkurs dziennie. Różna tematyka, wszystkie chwyty dozwolone (poza plagiatem, oczywiście). Przerabianie prac w paintach, fotoszopach, a nawet drukowanie i domalowywanie ręczne. Co w zamian? Czeka na was cały stos nagród ufundowanych przez naszego agenta wśród administracji Altaronu i redakcję gazety Altaron24! Konkretów brak, bo jak ktoś chce wziąć udział, to niech bierze, a nie jedynie łasi się na nagrody! A co!

Chciałbym zapewnić, że wszystkie prace, które ktoś miał w zamiarze wykonać w ten weekend lub już wykonał, wciąż mogą zostać wykorzystane i nie ma co kląć na mnie pod nosem.

Raz jeszcze przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuację i mam nadzieję, że najbliższy tydzień pełen konkursów zapełni lukę w waszych spragnionych eventów sercach.

Z wyrazami szacunku,
Wasz Redaktor,
Kael
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

 
Avatar Slythia
Slythia
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Odwiedzin: 4213
Odpowiedź z Cytatem