Zobacz pojedynczy post
Stare 08-07-15, 22:40   #144
jacobs93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Sandomierz
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Mam wrażenie, że tu mózgi niektórych działają całkiem bezsensownie.
W każdym upku jest mnóstwo zmian na lepsze i 1-2, które są dyskusyjne, choć zazwyczaj potrzebne, ale modnie jest krzyczeć, że wszystko schodzi na psy.

A może to tylko przytłaczająca polska mentalność.
Przykro mi, że tak myślisz panie Catthon, jako jeden z niewielu grających na tym otsie posiadasz pewną kulturę osobistą oraz pewnego rodzaju manieryzm co sprawiało, że byłeś osobą, z którą dało się porozmawiać. Skąd więc ten brak tolerancji na zdanie innych ludzi? Każdy ma prawo do swojej opinii.. moja jest taka, że im dłużej Altaron stoi i im więcej wprowadzanych jest udziwnień (łatek, lub większych aktualizacji) tym gorzej gra się tutaj. Nikt nie musi mojej opinii podzielać ale mam prawo wypowiedzieć się jak każdy inny. Tak więc mnie od kilku lat zmiany zniechęciły do gry, najlepiej wspominam początek otsa i gdyby wszystko wróciło do stanu z 2011 roku chętnie zagrałbym znów :) Nie ubliżając oczywiście ludziom, którzy włożyli dużo pracy i poświęcili wiele godzin nad tymi zmianami...

Mówiąc, że modnie jest krzyczeć, że wszystko schodzi na psy mylisz się. Nie podążam za żadną modą.. po prostu logując do gry, widząc jakąś zmianę, dodane inne możliwości rozwoju, sposoby rozgrywki czy "balans" w Altaronie próbuję się do tego przyzwyczaić, ale mnie osobiście to zniechęca. Opieram się wyłącznie na swoich odczuciach, nie wiem jak tam idzie gra innym :) Mówię co myślę, nie przewróci to przecież świata Altaronu do góry nogami bo jakiś tam Kamil ze świętokrzyskiego powiedział, że wg. niego zmiany idą w złą stronę :) Mam nadzieję, że ktoś to przeczytał, peace.
jacobs93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem