Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-13, 07:03   #36
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Może 30% to zbyt dużo no ale cóż! Ankieta była, wolny lud Altaronu chciał gry trudniejszej to jest trudniej. Nie rozumiem osób które głosowały za tym a teraz lamentują. Chyba nie myśleliście, że zmiany dotkną jedynie zadań dzienny o które był taki płacz.
Chcecie nowy serwer lub reset obecnego? Spoko, ale npvp nie ruszajcie, tu i tak gra mniej graczy a i zdobywanie expa aż tak bardzo nie rzutuje na rozgrywkę. :)

Za jakiś czas wszystko się wyrówna! W końcu gospodarka ruszy i zbieranie miedziaków nabierze sensu! Wydaje mi się, że PvP też na tym skorzysta. Skille rosną w tym samym tempie co też jest na plus, bo szybciej osiągnie się max skille. Jestem jak najbardziej na TAK, tylko w następnej kolejności proponuję zrobić porządek z subprofesjami :)

@Edit
Po przemyśleniach na Archipelagu Licor exp powinien zostać taki sam, bo i tak tylko gracze którzy wychodzą którąś z kolei postacią ogarniają jak szybko wyjść, czyli kolejny + dla starych wyjadaczy.

@Down
MianDa, zgadzam się! Jednak z drugiej strony czemu wszyscy mają mieć pretensje, że hlvle zaczęły grać wcześniej, wcześniej się dorobiły itd. Oni przez całą swoją drogę w Altaronie przechodzili milion różnych takich zmian.

Myślę, że zanim Administracja wpuściła tą łatkę powinna chociaż na jeden dzień otworzyć dla wszystkich test serwer, żeby zobaczyć co i jak aby ludzie mogli się wypowiedzieć czy o takie utrudnienie im chodziło.

Ostatnio edytowane przez Wyrosuaw ; 24-09-13 o 07:49
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem