Zobacz pojedynczy post
Stare 29-06-18, 12:00   #36
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post

Tym razem nad balansem w znacznej mierze pracowali sami gracze, co ja gadam - tylko i wyłącznie gracze, bo przecież Selbo też nie urwał się z choinki, a Pregusia wykonywał to, czego chcieliśmy. Szerokie konsultacje, testy,...
Wytłuściłem dwie sprzeczne tezy według mnie. Najlepiej precyzować jacy gracze i ilu ich było. Wydaje mi się że jedna ręka do zliczenia wystarczy. Dalszy komentarz chyba zbędny.

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Altaron się wypalił - owszem. Przez brak czasu ludzi którzy nad nim pracują, przez to, że każdy z nas tę grę już przeszedł kilka razy, przez brak szerokiej promocji, przez zmiany podejścia samych graczy (przecież im szybciej i łatwiej tym lepiej), w końcu przez toksyczną społeczność w końcu, która potrafiłaby zniechęcić do pracy każdego. [Catthon
Ze strony Administracji tylko brak czasu? Reszta wszystko co złego to po stronie społeczności? Przez kilka dobrych lat wogóle nie narzekałem na zmiany. Twórcy mają pomysł na zmiany mechaniki gry? OK, zresztą przy zmianach typu leczenia, obrażeń, zmiany broni, wnęk to były testy i konsultacje. To były przemyślane w pewnym kierunku zmiany.

Ostatnie zmiany? Na podstawie kilku osób, który wpadają grać co pół roku na miesiąc zmieniono hp potworów, a zmiany w balansie ograniczały się do zwykłego na pałe obcięcia dmg dla niektórych profesji. To nie są zmiany to jest rzucenie gry na żywioł, bez pomysłu na zmiany. Poprostu ktoś rzucił pomysł, żeby ,,utrudnić grę, bo kilku ludziom nudno było". Osobiście grałem w Altaron, żeby zrelaksować się, a nie żeby tracić przykładowo 4-5h na bezsensowną grę na jakimś syfie, żeby pójść na coś mocniejszego na 20 minut...


Co do błyśnięcia aktualizacją, to obawiam się, że zanim ona się pojawi (a sam nie wierzę w to) to już nie bedzie zainteresowania grą. Nie ma co się czarować, nowych graczy nie przybędzie, a u starych zasób zaufania i nadzieji wyczerpał się :)
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem