Zobacz pojedynczy post
Stare 27-08-13, 20:14   #59
rycerz5
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 47
Domyślnie

Reset charów pomógłby tak naprawdę tylko stronom walączcym, bo znowu mielibyśmy te pół roku/rok normalnego orania sie, pozniej ktoras ze stron by przegrala i za 2 miesiace byloby to samo co jest teraz. Długofalowym rozwiązaniem jest jedynie zmniejszenie expa na lvl, to moze i bedzie wprowadzone. Wiadomo ze wszyscy smieja sie z tego przetartego zwrotu ''kiedy bedzie nowy silnik..'' ale o nim chcialbym wspomniec. Podejrzewam ze tam nie bedzie mozliwosci przeniesienia postaci i bedzie trzeba zaczac wszystko od nowa. I co wtedy powiesz Attax? Będziesz grał na nowym silniku czy rzucisz Altaron w pizde bo stracisz tego 200+ palka? Tak naprawde jak i tak znasz caly ten swiat gry to ja daje ci ze 3-4 miesiace na 150+ palka. Ja sam mialem tu 120 maga, pozniej 80 maga, teraz mam 145 palka i powiem ci ze glosowalbym na reset, bo wtedy bylby najwiekszy fun! Bicie sie na 50-60 lvlach to mega frajda, odzylaby stara wojna chociaz na krotki moment przy obecnym systemie fragów :]. Moze admini w koncu wprowadza dla servera PVP długo oczekiwany war-mode? ze zwiekszonymi stratami po smierci? usatysfakcjonowaloby to strony walczace, a reszta PVP mialaby dalej swoje 200 lvl i wypady na hydry do usranej 300 :*

a i jeszcze dodam ze to nie questy, expowiska i klimat przyciagna graczy na dluzej :) gdyby przyszly tu ze 2 -3 porzadne gildie PVP ze starego reala to wtedy byłoby dopiero kurewsko zabawnie, po 30 graczy orajacych sie naraz na openkach a nie to gówno co teraz, twoja gildia plus dwie nasze walczace. i rekord online 60 osob jak massloga wszystkimi noobcharami wszyscy zrobia :o
__________________
ENIGMA

\O/
rycerz5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem