Temat: [pixelart] Małe co nie co
Zobacz pojedynczy post
Stare 24-07-11, 10:36   #4
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Ostrze cienia bardzo mi się podoba i dam za nie 8,5/10. Nie mam żadnych zastrzeżeń, aczkolwiek można by to jakoś urozmaicić, bo na razie nazwa nie pokazuje pixeli. Cień można by zobrazować mieszając fiolet z czernią. To natomiast jest Mroczne Ostrze bardziej.

Pomysł magicznej pałki fajny, zresztą jak i wykonanie. Jednak znowu ta nazwa ;/ Pierwsze co się rzuca w oczy to oko w powiece i na tym bym zbudował nazwę. I jeszcze pałka. Raczej nikt okiem nie bije... Uważam, że powinna to być bardziej laska/różdżka. Magiczna może być, jednak to jest pojęcie zbyt ogólne.. Na pewno za dużo rzeczy pasuje do magiczna, ale z magiczną kojarzy się bardziej magia i właśnie dlatego bym sobie tego podarował. Można użyć np. Laska Obserwacji czy coś w tym stylu. Ocena za wykonanie - 9,5/10.

Ostrze światła najlepiej usuń, tylko brzydzi twoją galerię... Widać, że zrobione na odwal i jeszcze nie mieści się w 32x32. Wolę nie oceniać. Po prostu usuń :)

Zbroja zabójców. Hmm... Bardziej mi się kojarzy zabójca z ninją, lub z lekkim ubraniem, to natomiast jest dość spora zbroja. No właśnie zbroja... Nazwę bym zmienił na pewno. Nawet już na Pancerz. Uwaga co do wykonania: Można ją przedłużyć ciut w dół, a ręce(elementy je osłaniające) poszerzyć lekko. Mężczyzna bym powiedział jest dobrze zbudowany, a do takich by się anorektyczka ledwo zmieściła ;D Dam ci za nią 7,5/10.

Twoje pixele są bardzo dobre, ale pamiętaj, żeby nie dawać wszystkiego co zrobisz do galerii, tylko te rzeczy już ciut pożądniejsze(na razie chodzi tylko o ostrze śwatła). Pewnie myślisz, że doczepiam się co do tych nazw, bo w wykonaniu nie ma problemu, i masz po części rację, ale chcę, żebyś nauczył się nazywać tylko i wyłącznie po to, bo nazwa daje nowe możliwości co do wyobrażeń. Właśnie wiedząc, że coś się nazywa np. Laska Obserwacji, to od razu znajdujesz elementy świadczące właśnie o tym, że to jest najlepsza nazwa jaka może być. Wiedząc, że coś to magiczna pałka, to tak jakbyś nic nie wiedział. Magiczną pałką jest praktycznie wszystko co się świeci :D Naprawdę, bardzo mi się podoba to co robisz, i rób to jak najbardziej dalej. Zapraszam do mojej galerii :P
Shikate jest nieaktywny