Zobacz pojedynczy post
Stare 08-07-19, 13:05   #9
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

dodanie potworów/przyspieszenie respawnu:
1. Szeregowi (oba spoty łatwo zamknąć solo, a co dopiero jak ktoś inny wbija ci na respa, bo też chce zrobić taska?...)

1.5. ^ w nawiązaniu do Szeregowych przeklejam z mojego innego posta - Poprawić resp krasnali w podziemiach Gospody Pod Żelazną Pięścią (dostępnych dopiero po wykonaniu dość czasochłonnego zadania) - nagrodą za zadanie aktualnie jest resp, znacznie gorszy pod względem zagęszczenia potworów od konwencjonalnego - chyba powinno być na odwrót ;] Ponadto wszystkie rodzaje krasnoludów są tam wymieszane, co nie sprzyja wykonywaniu tasków.

2. Bagny, Konkwistadorzy (nie słyszałem nigdy, żeby ktoś tam "expił", spot odwiedzany tylko przez graczy, którzy grają pierwszy raz, albo tych którzy chcą mieć pomarańczowy/zielony plecak do kolekcji ;D) Może zagęszczenie/przyspieszenie respawnu pomoże.

3. Gryfy (oba respy na Ankardi łatwo zamknąć już na niskim poziomie, a latanie pomiędzy dwoma mija się z celem)

4. Wodne potwory na Ankardii w drodze po runę wody, to zadanie można zrobić solo od razu po zaczęciu wieży alchemika - może trochę zwiększyć wyzwanie przez zwiększenie zagęszczenia mocnych potworów (exp tam jest oczywiście słaby przez brak możliwości robienia kółka)

5. Inkwizytorzy/(Pradawne Elfy pewnie też) - resp dostępny dopiero po wykonaniu jednego z trudniejszych i dłuższych zadań w Altaronie, a z gfb ze zbieraniem wszystkiego raz przejdziesz i możesz iść afk na herbatę, exp pewnie coś poniżej 400k/h z czekaniem)

6. Abitańskie Monstra (cała fabuła altaronu opiera się na walce z Abitańczykami, a jedna osoba może zamknąć ich najstraszniejszych przedstawicieli na ~500-600k/h biegając po obu piętrach; ich combo z wave jest zabójcze, jak ma się szczęście do itemów to jest profit, mimo że sakiewki słabiutkie)

###

7. ZNERFIĆ największy obóz Abitańców z mistrzami, to chyba jedyny w tej grze tak duży spot z tak słabymi potworami, dlatego też magiem solo można tam siedzieć od 70 do nawet ~150 lvla i robić od 700 w porywach do 950k/h. Przez to że tam jest tak dobrze (największy exp solo + profit nawet przy zostawianiu sakiewek a zbieraniu tylko najcenniejszych przedmiotów do urbana) każdy inny spot solo wypada słabo.

8. ZNERFIĆ Żywiołaki Wody - nekromanci wbijają tam na 35lvl i siedzą do ~60, robią pod koniec ~300 k/h (ofc inne subprofy na pierścieniach niewidzialności też mogą nawet wcześniej) super nudny spot, teraz ze stanem gracza na otc to już wywalić się mogą tylko największe nieogary ;P
-> zmniejszyć expa albo dać im widzenie "niewidzialnych" z jednoczesnym lekkim nerfem dmg, bo bez niewidki są jednak zabójcze

9. Na koniec zacytuję wypowiedź Jaśnie Ekscelencji Profesorka z torg.pl (interpretację co zasługuje na nerfa pozostawiam tobie czytelniku)
"no nie wiem ja mialem zawsze przy okolo 90-100lvlu na magu ponad 1kk w banku przy wykrecaniu maxymalnego expa jakiego moglem a rycem przy 80lvlu katujesz gsy lurujac po 6+ z exori wynoszac okolo 5cc profitu na godzine i lvl co 30-40 minut
tutaj idziesz expic 10lvlem na krasnale zbierasz tylko diamenty i grzyby a do 30lvl zarabiasz jakies 200k xD rpg ots po ch*ju a na 50 najcie z exori na earth elementalach lvl co pol godziny i na 80k suppli wyciagasz 200k loota w godzine aha i to jest z kupowanych potow bo te robione przez alchemika z wysokim skillem kosztuja 1/3 ceny"

@down
Ahh sry info o żywiołakach z sezonowego, gdzie był exp x2 ;]
ale w takim razie 300k/h na pewno tam miałem
(już poprawiłem, żeby nie wprowadzać w błąd)

Ostatnio edytowane przez wilddd ; 08-07-19 o 13:44
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem