Zobacz pojedynczy post
Stare 01-09-13, 22:41   #14
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Non-PVP

1. Mag ele-nekro na maga ele-duch. Niestety, nekro jest dużo, dużo słabszy od jego kompletnego przeciwieństwa. Nie leczy, nie zapewnia wsparcia, nie ma sam zbyt dużej przeżywalności, a i więcej jest konkretniejszych potworów z podatnością na świętość.
Tę odpowiedź zaznaczyłem, bo chyba ta zmiana jest mi bardziej potrzebna. Do czasu naprawienia maga, a w szczególności maga nekromanty - to jest najsłabsza kombinacja jaka jest. Chyba tylko alchemik przebija nekro.

2. Rycerz duchowny-alchem zamieniłbym na rycerza nekro-ele. Gra rycerzem duchownym jest tak koszmarnie prosta, że to aż nudne. Zwykły tawisem jestem w stanie leczyć się z większości potworów, chyba, że luruję po 10 starych czerwonych smoków. I wierzę, że 2h nekro w końcu stanie się tym, czym powinien być.
A czemu odrzuciłbym całkiem alchemika? To profesja na jakiegoś noobchara z lvlem 60~. Do robienia potów, do kostki i tylko tyle. Zero korzyści z bycia alchemikiem, totalnie zmarnowany wybór profki. Do zarabiania przydaje się w małym stopniu, bo na niskich poziomach nic nie wycinamy, potem też nie bardzo jest z czego, a potem już rycerzem zarabiania nie potrzebujemy, bo na każdym expie wyciągamy miliony talarów kosztem parunastu mana potów.

Pytanie za 1.000.000.000 punktów. Po co robić drugą, niemal identyczną ankietę, skoro już w pierwszej ludzie mówili co im nie pasuje w profkach? Piąta ankieta będzie pewnie: "Która profesja jest waszym zdaniem najlepsza i czemu?"

Pierwsza nie dotyczyła subprofesji, ta je obejmuje razem z profesjami głównymi #Tron
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....

Ostatnio edytowane przez Tron ; 01-09-13 o 22:53
Wicked jest nieaktywny