Zobacz pojedynczy post
Stare 31-05-15, 23:00   #2
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cóż, mam kilka 100-200 lvli na rl i mogę stwierdzić iz jest to marna namiastka tego co było kiedyś. Fala botów jaka zalewa aktualną tibię jest przerażająca. Nie wiem skąd się biorą statystyki, że co miesiąc jest usuwanych 30k(!) kont.
Znam ludzi, którzy 8mymi lvlami zarobili setki milionów gpków, nawet na głupich butelkach powiązanych z nowym rookiem, czyli dawnportem. Nadchodzące subprofy, co do tego odnosił bym się naprawdę z dużym dystansem. Jedna mała wzmianka, która była rok temu? Wątpie, aby to weszło z obecnym update. Multum miast, fajna sprawa, ale życie tak naprawdę toczy się w trzech (Yalahar, venore, thais). Płynne grafiki, jedni uwaząją za plus drudzy zaś mówią, zę bolą ich oczy gdy na to patrzą. Moim zdaniem mega plus, tibia jest "mniej drętwa" jeżeli w ogóle można tak powiedzieć o tej grze. Do tego żałosny support, cipsoft robi kupę na graczy, DDOSy, kicki, lagi.
Nie polecam obecnej tibii. Fajna zajawka na chwile, ale gdy wbijasz większy lvl i odkrywasz kupę gówna jaka siedzi głęboko w czeluściach tej gry odechciewa się grać, serio.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem