Zobacz pojedynczy post
Stare 07-12-16, 15:36   #15
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

No tak , i jak zwykle nadal są osoby, które myślą tylko o sobie. Skilowanie nie tylko bym zostawił, ale jeszcze zwiększył różnicę obrażeń zadawanych zależnie od wielkości tych skili. W końcu ma to być nagrodą dla najbardziej wytrwałych, a ci którzy tego nie chcą i tak wybiorą maga. Postać jaką jest rycerz, zawsze wymagała od gracza dużo cierpliwości w jej tworzeniu i dopiero oddaje to na wysokim poziomie gracza. Ja dopiero teraz odczuwam to jak wspaniała jest to postać. Dużo czasu potrzebne jest aby to odczuć, lvl postaci 200+ i skile w granicach 180+. Co do skilowania z włączonym hotem, jest to pewnym ułatwieniem ale na przykładzie chociażby Luffiego ile razy można paść zwłaszcza na pvp, chociaż nie tylko. Ja osobiście też dziesiątki desek zaliczyłem w ten sposób. Są osoby, które nie będą skilować i rozdadzą szybko pny, i tak na prawdę nie stracą tak wiele na poziomach 200+ , a na poziomach 300+ jest to prawie nie zauważalne. Mimo wszystko prosiłbym o pozostawienie tego klimatu skilowania.

W między czasie ktoś dodał posta o blokowaniu skili na danym lvl. Ja bym proponował inaczej, chociaż znam już zdanie Mervakisa - aby obrażenia nie były zależne tylko od skili ale też od lvl postaci. Ponieważ mniej więcej od ok 150 lvl postaci dmg się prawie nie zmienia w przypadku rycerza i obecnych dostępnych broni. Ja oraz Luffy osiągając wysokie skile poprzez ręczne wymęczenie na tym lvl osiągnęliśmy prawie max - dmg wzrastał tylko poprzez uzbieranie setów.
Kre Donau jest nieaktywny