Zobacz pojedynczy post
Stare 10-09-13, 22:51   #31
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

Dla mnie najlepsze zadania są w twierdzy mechanicznej. Świetne są po prostu te misje. Fajnie byłoby tego typu zadań było więcej.

W świecie Altaronu jest naprawdę sporo zadań.... lecz wbije się ten 130 lvl + i zrobi się wszystkie zadania to wieje nudą... na maksa, nie ma co robić oprócz zabijania bossów i expienia. Przydało by się więcej zadań na większy lvl w których wymagana była by gra zespołowa oraz główkowanie.
Myślę, że spoko są zadania też na unikatowe rzeczy czy na wygląd.

Gra też potrzebuje rozwinięcia głównego wątku z Abitańczykami lub dodaniu nowej kampania, ale nie takiej z 8 misjami... Wątek z 20-30 misjami był by naprawdę mile widziany. Zaczynało by się go na 10 lvl a kończyło na np 200+, wiem że taka kampania jest teraz mało realna ale może w przyszłości ? Może kiedyś w szeregi Altaronu wstąpi niezwykły "bajko pisarz", który wymyśli nam wątki godne książkowych dzieł ? :D

Bardzo spodobał mi się też pomysł Ziela z tymi misjami znajdowanym przypadkowo. Myślę, że to byłby świetny pomysł

Podsumowując... więcej misji zespołowych wymagających myślenia, szczególnych misji dodających modyfikacji do naszych wyglądów, więcej misji na unikatowe, niepowtarzalne przedmioty... no i misji "przypadkowo" znajdywanych.
mortans jest nieaktywny