Zobacz pojedynczy post
Stare 17-07-13, 00:31   #69
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Rozpisałem pewien projekt, co do którego za Grejfrutem biegałem multum czasu, prosiłem. Po upie. Okej, czekałem. Wciąż jest po upie, wciąż czekam.
Masz na myśli ten swój projekt wedle którego ja i Ty mieliśmy dostać unikalny dla siebie strój za zasługi? Naprawdę nie potrafisz wyczuć że proponowanie takich rzeczy jest co najmniej niestosowne i skrajnie niesprawiedliwe wobec innych graczy? Myślałem, że naprawdę sam dojdziesz do wniosku, że to jednak nie jest dobry pomysł, a raczej wygłup, a ja już tego komentować nie będę musiał, ale cóż, skoro to wyciągasz to muszę ci napisać publicznie, nie popieram żadnego unikalnego outfitu dla kogokolwiek.

Zmiana oświetlenia nie jest taka straszna, podejrzewam że problemem jest raczej nieprzyzwyczajenie oczu do większych ciemności, jak się grało parę lat z włączonym światłem to wiadomo - nie od razu człowiek będzie dobrze widział. Po jakimś czasie powinno być lepiej, ja gram pół roku już z 0% dodatkowego światła i jakoś dla mnie nie jest tak ciemno jak niektórzy piszą.
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem