Zobacz pojedynczy post
Stare 09-04-22, 17:58   #4
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Z tego co wiem, wystarczy się poruszyć lub coś napisać raz na 10 minut. Prosze mnie poprawić, jesli jestem w błędzie.
Trzeba wykonywać obie czynności co 10 minut, jakoś sobie dawałem z tym rade, choć przy dłuższym skilowaniu jest to uciążliwe.
Ale nie rozumiem dlaczego wraz z ostatnią łatką odebrano młodemu smokowi i czerwiowi/krasnoludowi "Tarcze" (atrybut defence), bez tego trenowanie pve nie istnieje, a nie każdy lubi zawracać innym głowe i żebrać o "postawienie enta", zwłaszcza że nawet jeśli sie ktoś taki znajdzie to często zapomina sie poruszać itp.
Zgłaszałem to, ale nikt mi nie odpisał, dlatego założyłem temat odnośnie trenowania pve.

Cytat:
Napisał sebastianix Zobacz post
Mi się wydaje że skilowanie to gówniany element gry. Ale miałbym to naprawdę gdzieś jeżeliby możnaby skilowac na multi, na smoku czy jakkolwiek. I tak jest to element gdzie jesteś afk i możesz ten czas sporzytkowac, a zmuszanie graczy żeby po prostu gapili się na postać to żenada...
Ja lubie tibijskie skilowanie, człowiek wkłada jakiś wysiłek po to żeby później móc z satysfakcją sobie poexpić. Altaron nagradza to w znacznie mniejszym stopniu niż Tibia (sprzed czasów treningu offline) i troche sabotuje idee skilowania, ponieważ mamy PNy, w dodatku krzywa przyrostu dmg zdaje sie wyglądać tak że najwyższe osiągalne wartości zaczynają nam dodawać coraz mniej dmg, w porównaniu do przyrostów dmg na "średnich" wartościach skilla. Chociaż może to być kwestia niedostatecznej wartości ATK w broniach.. Ten system dmg jest ogólnie troche zbyt zawiły jak na moją głowe i nawet nie wiem czy poradniki odnośnie tego są jeszcze aktualne.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem