Zobacz pojedynczy post
Stare 04-06-14, 19:44   #8
rycerz1996
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 26
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do rycerz1996
Domyślnie

No to zaczynamy!
---------------------------------------------------------

Tak zwiedzam sobie miasto i nagle zobaczyłem bibliotekę! Na widok której bardzo się ucieszyłem Postanowiłem wejść do środka i się porozglądać ( jak każdy obywatel naszego kraju, grzechem by było zobaczyć bibliotekę i do niej nie wejść)




Wprawdzie mówiłem Ksaweremu że chciałbym poczytać tylko 1 książkę ale jak zwykle nie mogłem się oprzeć i zostałem na dłużej!
Po przeczytaniu paru książek wpadłem na genialny pomysł co bym mógł złożyć w ofierze Panu Krawemu Baronowi! I jak się okazało był to słuszny traf!



Zaraz po udanym rytuale postanowiłem pobiec do Grabarza i mu o wszystkim powiedzieć!
I jak widać za udaną próbę specialnie mnie nagrodził!



Szczęście że już do tego grobowca nie musze wchodzić! Straaaaasznie tam

Jak zwykle postanowiłem pomóc gildi wojowników i poprosiłem o kolejne dzienne zadanie! Tym razem musiałem udać się do milicji w Bekalelu! ( powiem wam że ten Stefan jakoś podejrzanie wygląda, ale kiedyś go jeszcze sprawdze czy aby napewno jest z milicji )
Gdy już oddałem Stefanowi paczkę to Maćko mnie nagrodził!



Tak wracam sobie z Bekalelu i nagle widzę jakiś niby obóz! Ucieszyłem się że będą nowe zadania do wykonania! ( ale mi się zrymowało )



Jak później się okazało źle myślałem! Ale jeszcze wrócę kiedyś do tego obozu i warta pożałuje że mnie nie wpuściła!

Gdy wracałem sobie do miasta wpadłem na genialny pomysł aby pozwiedzać świat! Tak więc kupiłem niezbędne rzeczy ( wodę, jedzenie...) i wyruszyłem w oczekiwaniu na jakąś przygode! Tak sobie ide ide i nagle natrafiam na wioske Krasnoludów. Postanowiłem tam wejść i się porozglądać ( a wejście nie było łatwe! musiałem przejść test, na szczęście wcześniej byłem w bibliotece i co nie co się dowiedziałem)
Gdy już wszedłem postanowiłem poszukać jakiegoś zadania! I oto jest!



Tak więc odrazu udałem się na krasnoludy i zacząłem mordy! Co skutkowało szybkim zdobyciem doświadczenia w zabijaniu!




Niestety w czasie tego zdarzyło się to!



Ale wróćmy do awansów!




Gdy tylko wybiłem tysiąc krasnali spojrzałem w plecak i zobaczyłem mój cały łup!



I pobiegłem zdać raport udanej próby! I Jurij mnie solidnie wynagrodził!


------------------------------------------------------------------------------

Niestety na dziś koniec! Wkrótce więcej!
Komentujcie!
rycerz1996 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem