Zobacz pojedynczy post
Stare 22-10-13, 17:06   #13
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

Jakbym już został Mistrzem Gry i miał mnóstwo czasu to bym wprowadził:

1) Nowe tereny, które znajdowałyby się po za bramami Altaronu. Dodał nowe monstra, które podzieliłbym na z kategorie: dobre do zbierania kasy, dobre do expa oraz dobre do kompletowania unikatowych przedmiotów (między inny znajdowały by się tu bossy)

2) Wprowadził bym rajdy na potężne istoty czyli długa i dość trudna droga w której wymagana była by praca drużynowa (po drodze jakieś mini misje do zrobienia), na końcu drogi boss. Wiem, że istnieje już system bosów ale jak dla mnie słabe jest to że istnieje słaby dostęp do nich. Ja bym chciał dać im specjalne lokacje oraz specjalne potwory, które broniły by je.

3) Stworzył nowy ty czarów mianowicie aury. Zróżnicowane ze względu na klasę postaci jak i subprofesje. Na przykład czar dla duchownego maga (kapłana): rezerwacja 20% many (blokuje nam 20% maksymalnej ilości many) w zamian za przyspieszoną regenerację many/życia (np 3 razy szybsza niż wartość bazowa) dla rzucającego i ludzi w drużynie. Czar dla wojownika nekromanty: 20% rezerwacja życia w zamian za zwiększenie zadawanych obrażeń o 15%. Czar dla duchownego wojownika: zmniejszenie otrzymanych obrażeń o 10% w zamian za spowolnienie ruchu o 50%. Czar dla zwiadowcy elementalisty: 25% szansa na spowolnienie celu o 25% w zamian za 25% szansę otrzymania podwójnych obrażeń. I tak dalej i tak dalej :) tu można baaardzo dużo wymyślić ale nie będę się już na tym rozwodził.

3) Tworzył bym filmiki reklamujące grę i umieszczał je na youtubie. Myślę, że to może być fajna reklama jeśli filmiki są ciekawe i pokazujące odmienność od tibi.

4) Dodałbym więcej nowych wyglądów, które były by przypisane do konkretnych profesji oraz subprofesjii (część z nich była by dostępna po wykonaniu misji).

5) Dałbym monstrom jak i graczom szansę na zadanie obrażeń krytycznych. Jeśli chodzi o graczy wprowadziłbym przedmioty zwiększają szansę zadania obrażenia krytycznego oraz zwiększające obrażenia (bazowa wartość 150% bazowego ataku).

6) Podzieliłbym przedmioty na klasy: przedmiot słabej jakości, normalny przedmiot, przedmiot magiczny, unikatowy przedmiot. Na przykład gdyby z z monstra leciała mosiężna zbroja to była by 0.2% szans, że przedmiot będzie unikatowy, 14.8% - magiczny, 40% będzie normalniej jakości, 45% - słabej jakości. Przedmioty magiczne miałby by losowe atrybuty (np zwiększenie obrażeń od zimna kosztem zwiększenia otrzymanych obrażeń od ognia, +2 to broni dwuręcznej, +4 to obrony tarczą, +40 to maksymalnej ilości życia itp. itd.). Przedmiotom unikatowym dałbym specjalne wyglądy i ekstra atrybuty (lecz też generowane losowo, czyli unikat unikatowi nie byłby równy).

7) Możliwość tworzenia własnych atrybutów w ekwipunku za pomocą innych magicznych przedmiotów.

A następnie zastanawiałbym się czy to wszystko co napisałem jest możliwe do wprowadzenia oraz pokłóciłbym się z Thali o zmiany......
mortans jest nieaktywny