Zobacz pojedynczy post
Stare 08-06-14, 11:37   #10
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
żarówka

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Każdy pomysł ma za i przeciw. Byłby to dodatek jedynie dla wysokopoziomowych postaci oraz ewentualnie Licoru, słabsi Gracze na serwerze PVP z tego co udało mi się przeczytać na forum oraz zaobserwować w grze mają zakaz bicia bossów pod groźbą zabicia przez gildię rządzącą, dodanie PN za zabicie bossa jedynie pogłębiłoby tę sytuację.
Myślę, że wysokopoziomowi Gracze nie polują na bossy typu: Ostrogrzbiet czy też Piaskal, a na pewno nie są gotowi mordować innych Graczy ze względu na te i podobne bestie. Może istnieje pośrednia droga aby zapewnić niskopoziomowym Graczom wrażenia? - Zapraszam do komentowania! Czy istnieje możliwość utworzyć kilka "słabszych bossów"? Można też (i myślę, że warto) pomyśleć nad utworzeniem bramek poziomowych do finałowych pokojów gdzie czekałyby bossy. Jeżeli rzeczywiście niskopoziomowi Gracze są pokrzywdzeni to bramki mogą uwzględniać również górny próg.
Nie jestem też pewien czy ocena ekipy rządzącej jest do końca obiektywna. Co do ekip rządzących i tych odsuniętych to uważam, że takie są realia PVP i los Graczy biegnie zmiennie tzn. "raz na wozie, raz pod wozem".
Mimo wszystko warto wziąć taką opinię pod uwagę, być może jest coś do zmiany w mentalności Graczy. To taki apel do kolegów ze świata PVP
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
dobryziomek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem