Zobacz pojedynczy post
Stare 12-03-14, 14:58   #124
Yooback
 
Avatar Yooback
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czorny3303 Zobacz post
Oni spowrotem nic nie zmienią, póki coś sie nie stanie. Strajk nie pomógł? Przestańcie grać! Proste jak A1. Nie będzie starych wyjadaczy, nie będzie zarobku. Dlaczego? A no bo z reguły h-lvle kupują PAcc, bo nowi gracze żadko, a jak już nie będzie zarobku to im się ocknie! I niech mają ten swój debilny projekt trudnego altaronu! To był najlepszy OTS, w jaki grałem, teraz to syf! A jak chcecie Gothica, to sobie go kurwa ściągnijcie! Tu ma być widać lvl, mają być obrażenia w miare lvla i pobieranej many, a nie kurwa world of tanks, czy do czego to tu już teraz porównywać! Dla mnie klapa, jak i dla większości graczy. Szkoda, ale wazne ze Uiopkowi i Mervimu sie podoba ;]

Stary wyjadacz Zamazany ;]
Niestety ale trudno się z tym nie zgodzić :/

W Altaron zacząłem grać bo uwielbiałem gry gdzie goniło się z lvlem przyjaciół, chodziło się razem expić, walczyć itd. Był tutaj idealny balans między rl Tibia a otsami (serwer 24h na dobe, który nie resetuje się po paru miesiącach, szybszy exp niż w tibii ale wolniejszy niz na otsach, fajny klimat i ludzie tak ogólnie). Teraz gdy większość tych cech, które mnie skłoniły do gry tutaj, gdzieś w kolejnych aktualizacjach zaczyna się gubić lub zmieniać, gra przestaje mnie już tak wciągać. Może się jakoś przyzwyczaję lub coś zmieni się na lepsze za ten czas co został mi do końca pacca, jeśli nie to wątpię, żebym tu dalej grał. Pewnie przyjdą nowi gracze co spodoba im się taka wersja gry i będą tu grali, zobaczymy, byle po kolejnych aktualizacjach im też się nie odechciało...
Yooback jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem