Zobacz pojedynczy post
Stare 24-12-21, 15:09   #5
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Akcja to akcja. Było śmiesznie i szkoda że nie trwała dłużej. Nie każdy gra na sezonowym po to by expić i na mcku sprawdzać czy oponenci nie zbliżają się po plecaczek.

Obecni ludzie na kanale, mówią, że 3 fragi na rs to patola. Wbij na kanał to się dowiesz, Niektórym pasują 3 fragi bo mniej akcji to mniej padania i większy lvl.

Na cpvp będziesz expił jc a teraz zostaw sezonowy dorosłym.

Na mcku zbierałem piórka, to po 1. System 3 fragów działa na tibi normalnie, pvp? Widziałeś się wczoraj chłopie xD. Jest różnica pomiędzy walka a walka. Jestem osobą która bierze udział na większości wojnach w tibi 7.4 i to nie ja expie chary, tylko je dostaje. Zaufaj mi, fragi to część wojny. Exority wczoraj o tym wiedziały i to wykorzystały. Twoje wczorajsze spierdalanie z wieży też zostało ładnie uwiecznione levi, zamiast przejąć po desce Exo. Nie w każdą wymianę się idzie. Poza tym z tego co pamiętam to ja nie dawałem przeciwnika expic, lecąc w nich sam, gdzie ty robisz gather 20 osób żeby isc po jedną osobę na obóz.


Co do tematu, od którego odeszlismy. Exp powinien spadać w tej samej ilości co na zwykłej śmierci. Rs - utrata ekwipunku, bez możliwości kupna blessu chroniącego przed utrata eq

Ostatnio edytowane przez Walant ; 24-12-21 o 15:15
Walant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem