Zobacz pojedynczy post
Stare 11-04-19, 11:15   #8
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
Farial pięknie podsumowałeś to co się tutaj dzieje a w zasadzie po za kosmetycznymi zmianami nic się nie dzieje tak wiem wiem magiczny grudniowy update który miał być w 2017r jeszcze nie zatrybił a był już na finiszu :D
Niema kim robić nie ma komu robić (za darmo w dzisiejszych czasach to nawet żona nie daje).
Goście łączyli serwy że będzie grać masa ludzi i w ogóle pro elo, czas zweryfikował kto miał rację :D
Nadal w normalnych porach gra 2x więcej osób niż na npvp :D ( i mówie to ja - osoba która wymieniła wszystkie swoje itemy [włącznie z jedynymi itemami eventowymi na serwerze] za itemy na npvp - bo sam chciałem tam grać, bo to był super easy serwerek gdzie nigdzie nie ma ryzyka dednięcia).


Runy 100+ :

No to normalne explo które można porównać do bomb - tylko, że jak tu ruszyć bomby by nie stały się op.

Co do tych aluków :

To brzmi jak wzmocnienie elementalisty - bo który nekro alch będzie używał tych spelli.
A jak wiemy ostatnio za dużo się tego dało tej profesji.
A plecak postackowanych run nic nie waży.

Co do zwiada :
po co nowe spelle - które zwiększą obrażenia,
czy jakieś % regeneracyjne - to jest useless.

Nadal będzie brany ten zwiad, który najszybciej dropa zbiera, nie będzie nikt patrzył na żaden spell do regenu.
Tu trzeba oddać tylko cain teram w pt : powiedzmy 10% na 200lvlu, 5% na 50 i essa.

Co do knighta :

Z tym rago tote bym się zgodził - często jest tak, że używam i tylko 1 hit wchodzi no szkoda, lepiej używać przez to odes rago które ma dużo większe bazowe obrażenia.

Wzmocnione odes rago/rago tote - wersje tych czarów są według mnie niepotrzebne.


A te zmiany w pvp po 100 poziomie - no to masz bardziej wytrzymałego maga który może dawać parale/hape eamo aluki.

Prawdziwego pvp przed 100 poziomem tak czy inaczej nie ma, bo wcześniej to inny mag wyjaśni drugiego na nuty (no xD, podchodzisz zużywasz 600many a gość traci x- czasu) lub samym tapenem - te spelle są na początku op bo ludzie mają bardzo niskie ilości hp, słabe eq i to wystarcza by 1 mag w chwile rozbił drugiego.


Gdzie chcesz zmniejszać lekko waste - jak wszędzie jest profit + zwiadowca ma praktycznie 4x mniejsze waste od wszystkich osób w pt xD.


A co do dmg single target/aoe to woj poniekąd jest stworzony do bicia głównie aoe, zresztą dlatego też ma wcześniej udostępnione odes rago od rago tote, nie ma potrzeby zrównywania tego, no chyba, że nerfiąc odes rago i buffując rago tote.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 11-04-19 o 11:24
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem