Zobacz pojedynczy post
Stare 23-01-19, 17:36   #160
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

1. Kwestia odpowiednio dobranych przeliczników jest kluczowa. Przy expie x2 i loocie x2 nie expi się dwa razy szybciej.

2. Gospodarka CPVP nie jest w tragicznym stanie - jest w lepszym, niż na non-pvp czy pvp. Talary zalegają głównie ze względu na brak wojen. Przenosiny całego ekwipunku (w tym talarów) na CPVP na pewno tej gospodarce nie pomogą. W kwestiach elementów ekwipunku mam bardziej liberalne podejście.

3. Serwer CPVP jest w miarę bezpieczną, stałą przystanią, w której można spokojnie zapoznać się z fabułą Altaronu. Jest tam trochę nowych graczy i starych wyjadaczy. Poziomy nie są wyższe niż na pvp czy non-pvp. Zgrana ekipa zawsze sobie na nim poradzi, pojedyncze osoby również. Serwer toczy się jak każdy inny w podobnych grach MMO RPG i będzie toczył się nadal.

4. Ewentualne powstanie serwera sezonowego powodowane jest chęcią udostępnienia nowego contentu graczom na niskich poziomach, by mogli odkrywać go z tym dreszczykiem emocji, dla jakiego tworzone są światy RPG. Na 200 poziomie byłby on dużo mniejszy.

5. Kwestie ewentualnej reklamy są odległe, więc nie będę się nad nimi zastanawiał.

@Exorienius
Korzystamy z pomocy graczy i zawsze jej potrzebujemy. Nigdy nie dostałem twojej propozycji pomocy, ale gdybym ją dostał - odrzuciłbym ją bez wahania.

Ja wracam do biernej obserwacji tematu i zajmowania się bardziej technicznymi rzeczami.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem