Zobacz pojedynczy post
Stare 15-01-19, 19:34   #46
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

@Ruda
Kim ty człowieku jesteś i skąd się wziąłeś nie mam pojęcia, ale wiem jedno, zabijaliśmy cię 20-stymi levelami w 3 osoby jak miałeś 90 knicza necro, więc pojęcia o pvp nie masz żadnego. Giniesz 150 levelem na rokicie, myślę, że to tylko wypadek przy pracy. Podejrzewam, że właśnie stąd bierze się hejt i niechęć do serwera na którym będzie pvp. Wyskillowałeś postać i jest Ci szkoda tego stracić... Zbytnio przywiązujecie się do cyferek Ty jak i mój ex kolega konrad. Graj jako neutral, znajdziesz fun i na servie na którym będzie wojna.

@konrad
Mamy styczność z grą, ponieważ całymi rodzinami łamiemy brazoli i szwedów na otsach. Mamy na gatherze chyba ze sto typa, my nie masówa tylko bardzo dobra gildia.

@topic
Każdy myślący człowiek, biały, czarny, chińczyk czy nawet morgian przyzna, że gra w altaron jest mega ciekawa do około 120 levela. Pierwszy kompozyt, kolczatka, wypad na hydry czy przeszłość z którą wiąże się wiele niezapomnianych wspomnień, to najlepszy czas który każdy z was przeżył w tej grze. Starty servera zawsze były mega ciekawe,i wraz z wbitymi poziomami grywalność spada bo pozostaje nam wybrać czy idziemy na gargi czy bagienne? Endgameing jest do bani! Nic nieznaczący quest z klasztorem, brak możliwości expienia w innych miejscach bo są nieopłacalne. Proszę o update z nowymi terenami, i usnięcie servera cpvp ponieważ postacie tam grające wbite są poprzez błędy gry. Selbo nie dotrzymał słowa z updatem, to i tego nie może, ponieważ ten serwer jest jednym wielkim błędem. Na błędach będziecie się uczć, z pozdrowieniami dla Leszka i całej administracji. Szuja
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem